Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 17 od 29]

401Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 9:39


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pocela ponovo da gledam Naruta Very Happy
(dajte mi minus, nije me briga!XD)

I pocela sa Hanasaku Iroha = <3

402Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 9:41


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Meganekko ::Pocela ponovo da gledam Naruta Very Happy(dajte mi minus, nije me briga!XD)

I pocela sa Hanasaku Iroha = <3
Same here xDD + Very Happy

~Odgledala sam Naruto: Shippuuden Movie 3 - Hi no Ishi wo Tsugu Mono & Naruto: Shippuuden Movie 4 - The Lost Tower
I nastavljam shippuden Anime - trenutno gledate - Page 17 3616433288

403Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 11:03


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Naruto je dobar shounen anime, problem je samo u iritiantnim fanovima.

404Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 11:09


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Mene mnogo vise smara konstantna upotreba vec milion puta vidjenih flesbekova koje i ptice na grani znaju na pamet nego narutardovi.

405Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 11:10


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ti gledas One Piece?

406Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 11:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meganekko ::Pocela ponovo da gledam Naruta Very Happy
(dajte mi minus, nije me briga!XD)
Da znas da dodje i meni da se ubacim u Zabuza&Haku arc i udepresivim ko čoek, nisam odavno.

OT:: Poceh jos Manyuu Hikenchou [OP <3] i cekam Dantalian no Shoka, dropped R-15, to je to za ovu sezonu.

407Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 13:49


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Who the firetruck are Zabuza&Haku?
Ja sad pocinjem Pokeman Season Wan Djapaniz RAW.

@Enko
btw zasto bi neko gledao R-15 TV? Ecchi se samo u BD formatu gleda @_@

408Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 14:29


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Who the firetruck are Zabuza&Haku?
Ja sad pocinjem Pokeman Season Wan Djapaniz RAW.

@Enko
btw zasto bi neko gledao R-15 TV? Ecchi se samo u BD formatu gleda @_@
Zasto bi neko gledao ecchi sa crtezom u kojem svaka zenska izgleda kao loli, uopste? Manyuu Hikenchou je ecchi po mojoj mjeri, a ovo sranje nije ni sexy ni smijesno. Anime - trenutno gledate - Page 17 721274
Zabuza i Haku su iz drugog arca animea, prva misija tima 7, u Kirigakure-u. Likovi zbog kojih me je Naruto i privukao i animei uopste.

409Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 13 Jul 2011 - 11:52


Zero

Zero

Sensei
Sensei
Katekyo Hitman Reborn! i Clannad.

410Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 13 Jul 2011 - 13:42


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Poceh Otogizoushi. Fin anime za sad.

411Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 14 Jul 2011 - 0:16


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Zavrsio Lovely Complex, poceo Casshern Sins.

412Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 14 Jul 2011 - 0:35


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Zavrsio Black Lagoon: Second Barrage i Kami nomi zo Shiru Sekai II.
Sad cu gledati Black Lagoon: Roberta's Bloodtrail i Elfen Lied.

413Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 14 Jul 2011 - 2:52


kifla

kifla

Sensei
Sensei
Zavrsio Deadman wonderland
A mogao bi i ja da nastavim black lagoon

414Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 15 Jul 2011 - 20:04


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Poceo Ariu. Odgledao prve dve epizode. So far so good. Feet <3

415Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 15 Jul 2011 - 22:05


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Angelus ::Casshern Sins

i Yosuga no Sora. Very Happy

416Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 17 Jul 2011 - 23:41


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Počela da gledam Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai, i Hanasaku Iroha razvlačim ;___;

417Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 18 Jul 2011 - 2:06


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsila Ergo Proxy zavrsih, razmisljam sta da krenem iduce.

418Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 18 Jul 2011 - 2:48


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zavrsio rewatch Code Geass, drop Blade of the Immortal, i razvlacim Jigoku Shoujo i Umineko na Naku Koro ni.

Jigoku Shoujo me malo jede zbog lose grafike, a Umineko me iritira jer je sad repetitivno. Prvi "deo" animea je bas bio awesome, onih 8 epizoda [8 bese?] sam progutao, a onda kad je pocelo opet sve isto, ali samo na drugaciji nacin, kako bi Beato ubedila Batlera da je ona vesticara.... a smorio sam se ko niko.

419Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 18 Jul 2011 - 5:40


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Gledam FLCL (2/6) za sad je meh, neam pojma što ga svi obožavaju, ali videćemo.

Edit: Počela i Clannad tj. izvukla ga iz dropped liste.

420Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 18 Jul 2011 - 8:30


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^Obozavanje nema veze sa kvalitetom. Ljudi obozavaju i Evangelion, Clannad i Code Geass, i meni su sva tri animea meh.

421Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 18 Jul 2011 - 9:13


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Znam da nema ali očekivala sam bog zna šta o.O 4/6 odgledano i popravilo se ali je postalo tripozno.
A od Clannada će izgleda biti nešto, bar mi se ne čini toliko lošim kao prošli put. Mada je i dalje preeeeviše overrated i Nagisa je retard kakvog nema ali ima dobrih likova koji će to popraviti, nadajmo se.

422Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 19 Jul 2011 - 14:21


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Cowboy Bebop

423Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 21 Jul 2011 - 1:57


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Zavrsio Casshern Sins, dobar crtac. @_@

Gledam Rurouni Kenshin.

424Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 21 Jul 2011 - 2:02


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Dok čekam sledeću epizodu HI, počinjem Mokke. jel gledao neko, kakav je?

425Anime - trenutno gledate - Page 17 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 21 Jul 2011 - 10:33


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Odgledah Ghost in the Shell [1995], Sword of the Stranger i Loups=Garous, solidni filmovi, nisu me previse odusevili, ali kratki su i dovoljno zanimljivi za gledanje.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions