Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 16 od 29]

376Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 2 Jul 2011 - 2:12


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Poceh Kuuchuu Buranko, weirdness.

377Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 2 Jul 2011 - 4:37


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Zavrsavam A-Channel, K-On all over again~

378Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 2 Jul 2011 - 10:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Blood-C gledam. Idk, nisam volila Blood+, ali dacu ovome sansu.

379Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 2 Jul 2011 - 22:16


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao sinoc King of Thorn. Razocaralo me sto je ceo film bio originalan i nije bilo niceg iz mange sem settinga. Cak su i likove izmenili. Al je film bio solidan. 7/10
I preksinoc odgledah Eve no Jikan koji je bio i najbolji anime koji su projektovali na japanizmu. Sve je bolje od Akire XD

380Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 5 Jul 2011 - 3:45


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Zavrsila Special A. Pocela Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.

381Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 5 Jul 2011 - 10:39


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Zavrsio Star Driver-a. Mislim da je to i najgori anime koji sam gledao u prethodna 3 meseca.

382Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 5 Jul 2011 - 10:46


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao pola Ano Hana. So far so bad. U prvih 6 ep kvalitetnog nisam video. Bilo je par smesnih scena tipa "Zar neces gledati One Piece? Ne to se emituje tek za dva dana" ili kad ovaj glavni lik stiti Analni otvor u ucionici. Ostalo je bas..smor. Od likova jedino Poppo ostavlja neki utisak. Svi su nekako.. smor. Samo on pisa i vidi duhove.
Spojler:
Jedino mi se svidja taj HOTD dizajn. Moar on it after 5episodes. Daj boze da te barem budu zanimljive i brzo prodju pa da gledam lepo Mera Mera.

383Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 5 Jul 2011 - 12:00


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Poceh ove ljetnje, Yuri Yuri i Ikoku Meiro [mnogo sladak anime].

384Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 6 Jul 2011 - 12:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Posto je DAT HANA bio razocaravajuc, uzeh Deadman Wonderland koji je za sad odlican (5/12). Nikako da nastavim Enmu Sad

385Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 6 Jul 2011 - 12:08


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Skinuo sam Ano Hana da vidim o cemu se radi. Takodje jos uvek gledam Blade of Immortal, nikako da zavrsim mrtvih 13 epizoda. ;_; Previse je mracan anime, I am not really in the mood, but whatever.

386Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 6 Jul 2011 - 22:04


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Počeh Neon Genesis Evangelion, imam velika očekivanja i za sad me nije razočarao al' videćemo...
Takođe i ove airing, Kamisama no Memochou, valjda će biti nešto od toga pošto mi je već dosta detektiva koji znaju sve i sa lakoćom reše svaki slučaj. >.>
I Kamisama Dolls, oduševio me, ali mogu ostale epizode biti krap, so yeah.

387Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 6 Jul 2011 - 23:34


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Odgledala H2O: Footprints in the Sand~

388Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 7 Jul 2011 - 7:34


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsih Deadman Wonderland. 8/10. Bas tuzan anime ;_;
Sledeci na redu Arakawa x2

389Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 8 Jul 2011 - 2:46


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
On-going od onog koji je ostavio najbolji utisak posle prve epizode do najslabijeg (iako nijedan nije los (za sada)):
Usagi Drop
Mawaru Penguindrum
Ikoku Meiro no Croisée
Nyanpire the Animation
Kamisama no Memochou

390Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 8 Jul 2011 - 2:50


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Nadam se da cu zavrsiti Blade of Immortal uskoro, oteglo se, dosadno mi je. :T

I skinuo sam Umineko, pa cu to da gledam sledece. Anime - trenutno gledate - Page 16 543999

391Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 8 Jul 2011 - 13:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Osim zavrsenih Ergo Proxy i Kuuchuu Buranko i hentaija tu i tamo, krenula sa ljetnjom sezonom, neke droppovala [Uta no Prince-sama, shoujo glupost], neke pocela gledati.

Ikoku Meiro no Croisee, 7/10
Kamisama Dolls, 5/10
Kamisama no Memochou, 7/10
Mawaru Penguindrum 5/10
The Idolm@aster, 7/10
Blood-C, 6/10
Usagi Drop, 7/10
Yuri Yuri, 5/10
No.6 [has yaoi written all over it] 8/10



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Pet 8 Jul 2011 - 13:47, izmenjeno ukupno 1 puta

392Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 8 Jul 2011 - 13:10


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ja za sad krenuo
Usagi Drop 10/10
Blood C 5/10
Nyanpire 10/10
Trebam krenuti
No.6 - Bones na Noitamina = WIN
Mawaru Penguindrum od GG fansubs - ko ne skida od njih suckuje

393Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 8 Jul 2011 - 14:37


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
@ Enko:
Popravilo se misljenje o Ergo?

OT:
Gledam Umineko no naku koro ni... Mommy I scared. ;~;

394Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 9 Jul 2011 - 0:32


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
AlanViBritannia ::@ Enko:
Popravilo se misljenje o Ergo?

OT:
Gledam Umineko no naku koro ni... Mommy I scared. ;~;
Da, jesam. 7 ili 8 cu mu dati. Mislim da sam bila previse mala kad sam ga uzela prvi put gledati pa mi je od mozga napravio kajganu. xD

395Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 9 Jul 2011 - 0:34


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Aww, Enko is groving up. ;3;

396Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 9 Jul 2011 - 4:29


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Trenutno Chaos;Head, a poslije toga planiram Black Lagoon.

397Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 10 Jul 2011 - 7:32


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::
AlanViBritannia ::@ Enko:
Popravilo se misljenje o Ergo?

OT:
Gledam Umineko no naku koro ni... Mommy I scared. ;~;
Da, jesam. 7 ili 8 cu mu dati. Mislim da sam bila previse mala kad sam ga uzela prvi put gledati pa mi je od mozga napravio kajganu. Anime - trenutno gledate - Page 16 3616433288

Aww, rekoh ti da si bila previse glupa tada. ^_^ Anime - trenutno gledate - Page 16 543999

398Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 10 Jul 2011 - 8:26


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Angelus ::
EnkoKasumi ::
AlanViBritannia ::@ Enko:
Popravilo se misljenje o Ergo?

OT:
Gledam Umineko no naku koro ni... Mommy I scared. ;~;
Da, jesam. 7 ili 8 cu mu dati. Mislim da sam bila previse mala kad sam ga uzela prvi put gledati pa mi je od mozga napravio kajganu. Anime - trenutno gledate - Page 16 3616433288

Aww, rekoh ti da si bila previse glupa tada. ^_^ Anime - trenutno gledate - Page 16 543999
D;
Ali jesam, priznajem. Nisam kontala neke animee pa sam ih rage quit ko idiot.



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Pon 11 Jul 2011 - 0:56, izmenjeno ukupno 1 puta

399Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 10 Jul 2011 - 22:18


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Lovely Complex. Film mi se dopao, a ni anime nije los za sada.

400Anime - trenutno gledate - Page 16 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 11 Jul 2011 - 9:29


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Zavrsila juce AnoHana.
Sad gledam Higashi no Eden.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions