Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 9 od 29]

201Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 16 Nov 2010 - 7:45


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Lucky Star OVA i Last Exile zavrseni~

202Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 17 Nov 2010 - 12:14


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto - dropped, nije me zainteresovala prva epizoda, ali cu mu vjerovatno kasnije dati drugu sansu.
Rewatchujem Minami-ke, fakat bih ga mogla stalno gledati, super fuuuun~

203Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 18 Nov 2010 - 23:20


taniishasama

taniishasama

Sensei
Sensei
Trenutno gledam Cardcaptor Sakura.

204Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 18 Nov 2010 - 23:37


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
One Outs zavrsen (jej) i po treci put pocinjem sa Ergo Proxy-jem.

205Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 18 Nov 2010 - 23:47


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
po 2 put pandora hearts
i po ne ynam vise ni ja koji vampire knight

206Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 19 Nov 2010 - 0:04


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Seikon no Qwaser, nije mi uopste jasno zasto je lose ocenjen svuda, bilo je puno losijih stvari a u pitanju je jako entertaining anime

207Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 19 Nov 2010 - 0:12


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
^ ja sam ga odgledala art je mnogo dobar xppp
a anime je ok...mada sam kad sam pocela ocekivala
nesto potpuno drugacije

208Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 19 Nov 2010 - 0:16


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Tema sa muzenjem devojaka radi dobijanja snage je ogavna. A anime sam po sebi ima dobru backstory i crtez i animaciju. Samo da su mleko izbacili.

209Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 19 Nov 2010 - 1:10


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Covece, pa to je pure entertainment. Bas sam poveo diskusiju o tome na IRC-u i bilo je reci o tome kako su drugi naslovi gde se preterivalo jako popularniji (TTGL recimo), takodje pretenciozni DEEP naslovi (Death Note). Mislim ako cemo o ogavnosti realno, imas neke stvari tipa Junjou Romantica i sl koje su ocenjene super visoko a isto su pure fanservice naslovi (u ovom slucaju za devojke). IMO svako ko ima pishu i heteroseksualne tendencije ce bar u nekoj meri voleti Seikon no Qwaser Very Happy.

210Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 19 Nov 2010 - 4:14


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Odgledala Vampire Knight, i nastavljam Jigoku Shoujo. Anime - trenutno gledate - Page 9 543999

211Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 19 Nov 2010 - 8:32


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
SnG ::Tema sa muzenjem devojaka radi dobijanja snage je ogavna. A anime sam po sebi ima dobru backstory i crtez i animaciju. Samo da su mleko izbacili.
What a Face taj fazon xDDD

212Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 20 Nov 2010 - 12:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsih DMC + Birth of a Metal Devil. 5/10, samo zbog Negishi-a, koji je iole interesantan lik.

213Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 20 Nov 2010 - 13:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
razmisljao sam da uzmem Clannad da gledam cisto radi hatea i vec me opening odbio. tako da cu gledati nesto lame tipa Clannad ili Manly Robot anime kao sto je Getter Robo ili Shin Mazinger Z. ili mozda Giant Killing

214Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 20 Nov 2010 - 13:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::razmisljao sam da uzmem Clannad da gledam cisto radi hatea
Mora da imas mnogo slobodnog vremena.

215Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 20 Nov 2010 - 13:49


Rey

Rey

Leader
Leader
@Sasha
Then cover your eyes. It can be like radio drama. XD

216Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 20 Nov 2010 - 21:44


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
ZetaZaku ::razmisljao sam da uzmem Clannad da gledam cisto radi hatea
Mora da imas mnogo slobodnog vremena.
And no life.

OT:
Završih Kampfer.

217Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 20 Nov 2010 - 22:26


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
nemam mnogo slobodnog vremena. jednostavno ne znam sta da gledam. mora da bude avi ili mp4 sa hardcode prevodom da bih gledao na xbox. da, ako gledam anime 1h dnevno nemam zivota :O
izgleda da cu ipak clannad uzeti posto me mrzi da enkodujem sad sve te epizode drugih navedenih animea.

218Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Nov 2010 - 0:33


Hayato-kun-chan :3

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
pocela Kimi ni Todoke, i odusewljena sam.. Anime - trenutno gledate - Page 9 47275
dala sam 10, a ako mi se swidi kraj mozda udje u fave...

219Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Nov 2010 - 4:56


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
ZetaZaku ::nemam mnogo slobodnog vremena. jednostavno ne znam sta da gledam. mora da bude avi ili mp4 sa hardcode prevodom da bih gledao na xbox. da, ako gledam anime 1h dnevno nemam zivota :O
izgleda da cu ipak clannad uzeti posto me mrzi da enkodujem sad sve te epizode drugih navedenih animea.
Ako covjek hoce da gleda Clannad neka gleda iako misli da mu se nece dopasti. Uvijek je dobro probati nesto drugacije. Ali Sasha, ako bas ne znas sta da gledas to nisi pitao mene, ja bih ti preporucila nesto dobro. XD
Gledaj Tales of the Abyss ili Tales of the Symphonia (drugi arc je ongoing) ako vec nisi.

@T: up to date sam sa Arakawom i Panty and Stocking. Isto tako zavrsila prvu sezonu SZS.

220Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Nov 2010 - 5:13


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
up to date sa inspectorom i odgledao prvu ep Air Gear OVA-e (Ikkitousen na rolerima \m/)
Tales cu gledati nakon odigranih igara. Znaci za nekoliko god. Nemam vremena za takve igre. Ima milion zaraznih XD
I tako, narezah Clannad. Gledace se *gulp*. Ako prezivim, napisacu utiske.

221Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Nov 2010 - 6:52


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Nije Clannad los koliko je njegov fanbase los, inace mislim da je sasvim cool sto gledas nesto sto mislis da bi hate-ovao posto delim stav da ne mozes hate-ovati nesto ako to nisi prethodno pogledao/procitao/igrao Very Happy.

222Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Nov 2010 - 10:01


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
sta ako hateujes nesto pre nego sto odgledas,a ka pocnes da gledas zamrzis jos vise?(moj slucaj sa ikkitousenom)

223Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Nov 2010 - 12:19


Hayato-kun-chan :3

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
zawrsila Kimi ni Todoke..
dobro je sto ce poceti druga sezona u januaru... Anime - trenutno gledate - Page 9 47275

224Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 22 Nov 2010 - 4:10


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Elfen Lied gledam.

225Anime - trenutno gledate - Page 9 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 22 Nov 2010 - 4:38


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
^spremi se za traume
ja sam pocela da gledam detective conan,posle citanja mange,i gledanja filmova tih.vec znam da se necu razocarati posto mi se manga dopala.dala sam 9
also,panty i stocking gledam jos uvek,i nervira me sto mi je jedna ep super,a druga grozna,i tako u krug


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions