Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 28 od 29]

676Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 8:53


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Hischool DxD.

Oh, god, why.

677Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 9:29


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ostale mi jos 6epizode Code Geass R2. Znaci, usrase sve sto je postigla prva sezona lol. Lelouch se ponasa kao naivna klinka u pubertetu. Mnoge smrti su isforsirane i skroz los tajming tako da su bukvalno umrli kao da su parce g****. Jedva cekam da ga zavrsim... Also lol, jednu epizodu sam morao da gledam na japanskom (ostale gledam na nemackom) i znaci Lelouch je zvucao u toj epizodi kao da je pricao dok sere. Mnogo mu je bolji nemacki glas. Da, znam da mu daje glas Jun Fukuyama. Ali realno, Hikaru Midorikawa i Norio Wakamoto su jedni glumci vredni spominjanja.

Poceo sam:
Zetman - Generican seinen crap
Medaka Box - Ikkitousen x Sket Dance sa crappy likovima
Ginga e Kickoff - Obecavajuc sportski naslov. Retko se vidja fudbalski naslov sa mesanim timom. Bice verovatno bolji od onog Area no Kishi crapa. Jedino steta sto je pravi fudbal. Also lol glavni lik ne moze da uzme loptu psu.
Gakkatsu - Za sad ne znam sta da mislim. Onako, kratak flash anime.
Shiba Inuko - Prekratko. Cela ep traje 2min i ima opening uz to.
Rock Lee - Predugacko. Ima neke smesne scene, mada uglavnom vezane za Rock Lee. Bolji svakako od originala.
Lupin III - Anime sezone/godine.

678Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 9:33


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Završio Deadman Wonderland.
Još jedan anime koji se završio pre nego što je počeo, ali uostalom mi se prilično svideo. Shiro je omghawt.

679Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 10:49


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
... Ona upravnica je omghawt.

680Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 11:01


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Upravnica? Misliš na onu G-cuperku? Mda. @_@

681Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 11:05


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
http://starlightpromise.files.wordpress.com/2011/04/horriblesubs-deadman-wonderland-01-720p-mkv_snapshot_12-46_2011-04-18_06-42-14.jpg

fap fap fap

682Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 11:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Neko upao Alanu na account. @_@

683Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 12:07


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Some faith in Alan - restored.

684Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 15:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsio Code Geass R2... Napokon... 2/10

685Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 5 Apr 2012 - 23:04


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Nurarihyon no Mago.

686Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 6 Apr 2012 - 4:17


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Пфт, људи заборавили да се ја палим на сисате и доминантне.

687Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 6 Apr 2012 - 9:34


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
LoGH My Conquest Is the Sea of Stars. Posle trainwreck Code Giz 2, film je dobro legao. Odlicna animacija, muzika i likovi. Fenomenalan uvod u epic sagu. Sad samo da se bacim na OVA-u... Samo sto nisam bas za jos jedan dugacak anime. Da zavrsim prvo Saint Seiya :3

688Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 7 Apr 2012 - 4:20


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Trebao bih veceras poceti Katanagatari.
I da, Thermae Romae.

689Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 11 Apr 2012 - 4:10


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Zavrsila sam Mawaru Penguindrum u nedelju i jos sam pod utiskom *_* Sad gledam Ao no Exorcist.

690Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 11 Apr 2012 - 12:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Droppovala CG, odgledala Tokyo Godfathers, i sad nastavljam Gosick i .hack//Sign.

691Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 20 Apr 2012 - 2:35


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsio:
New Prince of Tennis - Fast paced yet slow as hell. Onaj deo na planini je previse smor bio i glup. 6/10 zbog cool meceva.
Papa to Iukoto kikinasai - Nije sad Usagi Drop, ali i dalje zaabavan anime u istom fazonu, samo sto se vise bavi drugim problemima posto je glavni lik jos na fakultetu. 6/10
Danshi Koukosei - Cool komedija koja realisticno prikazuje srednjoskolce. Prva polovina odlicna, druga polovina slabija. 7/10 (izgleda da komedijama zbog ovoga vise necu moci da dam vecu ocenu, sem ako nisu godtier haha)

Mucim se sa:
Kill me Baby - Baby please kill me... Izgleda da ce ovo biti prva TV serija kojoj cu dati 1/10 iliti najgora serija koju sam ikad gledao. Mozda cak i najgora TV serija ikad napravljena.

692Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 20 Apr 2012 - 11:41


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Skip Beat, није лоше.

693Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 21 Apr 2012 - 12:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsen Kill me Baby. Najgori anime koji sam gledao, i ne, nema hiperbole u tome.

Nastavio Gundam 00, trenutno 5 ep odgledao. So far, so bad. Najgore sto sam spoilovao sebi da ce jedan annoying lik da prezivi prvu sezonu. Nadam se da ce barem u drugoj da pogine. *diesajidiesajidiesajidiesaji*

694Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 4 Avg 2012 - 11:07


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Ne znam ni što postujem ovde, al' ajde. Za čitavih godinu dana sam odgledala tri (!) animea: Tokyo Magnitude, Peach Girl i Deadman Wonderland. Peach Girl, šta znam, identičan mangi, samo sa lošijim artom (as expected). Tokyo Magnitude - WTF DID I WATCH? - kraj je bio... glup, blago rečeno. Mirai je debilka, a onaj mali je najcute dete iz animea ikada (mada ja ne volim anime decu). ;_; A Deadman Wonderland mnogo kul, odgledala sam ga za dva dana, samo ako ne naprave novu sezonu nisu ništa uradili, jer ostaje znak pitanja na kraju.
Itd.

695Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 5 Avg 2012 - 3:44


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Ja nikako da nastavim Durarara, a bas me zanima kakav ce biti XD

696Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Avg 2012 - 4:52


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Lol Very Happy

Dylis ::A Deadman Wonderland mnogo kul, odgledala sam ga za dva dana, samo ako ne naprave novu sezonu nisu ništa uradili, jer ostaje znak pitanja na kraju.
Itd.

Nema od toga nista. Razz

Shuffle gledam. @__@

697Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 28 Sep 2012 - 6:30


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Air gledam, pa cu posle Kimi ni Todoke Very Happy

698Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 23 Dec 2012 - 22:50


TheKukic:)

TheKukic:)

Senpai
Senpai
Naruto, Devil May Cry Anime - trenutno gledate - Page 28 116902

699Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 7 Feb 2013 - 5:36


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Odgledala Tonari no Kaibutsu-kun <3.

700Anime - trenutno gledate - Page 28 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 15 Mar 2013 - 11:04


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
brt



Poslednji izmenio Swain dana Sub 13 Avg 2016 - 12:06, izmenjeno ukupno 1 puta


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 28 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions