Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Mirai Nikki Empty Mirai Nikki Pon 10 Okt 2011 - 3:38


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Mirai Nikki 32537

Middle school 2nd year, Amano Yukiteru, is a boy who has problem making friends. He thinks of himself as a bystander and will always write down everything he sees in a cell phone diary.

Tormented by solitude, Yukiteru began to imagine things like a friend called Deus Ex Machina who is apparently the Lord of Time & Space. Seeing Yukiteru's miserable state, Deus gives him a new ability. His diary will now record events that will happen in the near future. Yukiteru is then forced to participate in a game which the winner will become Deus's successor.

Type: TV
Episodes: 26
Status: Currently Airing
Aired: Oct 9, 2011 to ?
Producers: Asread
Genres: Action, Mystery, Shounen, Supernatural, Psychological, Thriller
Rating: R - 17+ (violence & profanity)

Posle OVA-e izasla i prva ep. i nije me ni malo razocaralo.Dodat posle endinga i funny part.Crtez bolji nego u mangi~

2Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 10 Okt 2011 - 4:46


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
OVA je must skip za one koji nisu citali mangu. Tako da nisam gledao.

Prva ep je bila super. Ceo koncept je prilicno zanimljiv, taj sa mobilnim tj. Ostatak je Battle Royale. Ko je Third sam odmah pogodio cim su ga prikazali. Mada dobro, dali su dosta hintova.

Za sad mi jedini gotivan lik Deus ex Machina.

3Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 10 Okt 2011 - 6:46


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Definitivno anime koji mi se najvise svidio ove sezone.. Beats even Fate/Zero. Barem, prva epizoda.

I like the stalker girl. Seems interesting.

4Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 10 Okt 2011 - 8:21


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Sad mi je totalno glupo sto sam mangu procitala, jer znam unaprijed sve sto ce da se desi. Zato bih voljela da malo izmijene radnju.

Jedva cekam da se pojavi onaj mali gej. <3

5Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 10 Okt 2011 - 8:29


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Aru? Me too ^3^
Ja se nadam da ce ici po mangi.Ne vidim kako bi bolje moglo, a ne zelim da anime budi gori or something.

6Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Čet 13 Okt 2011 - 7:41


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Gledao sam prvu epizodu, mangu nisam citao. Mirai Nikki 543999 Cini mi se zanimljivo... Videcemo. >)

7Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 17 Okt 2011 - 21:54


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Random eksplozije, nasilje, smrt, krv. Novi anime za decicu.

Fina epizoda ali mi se pa overuse tih stvari nije svideo. Epizoda je like imala vise eksplozija od celog Gundam Winga (koji voli da siluje to dugme).

Svidja mi se koncept oko Yukkijevog dnevnika, vidi sta se desava unapred, ali ovi ostali, Murder, Escape i Investgation Diary su mi nekako lame. Razumem donekle Investigation, al ova dva ostala su bas meh.

8Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Uto 18 Okt 2011 - 0:33


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Nisam ovako zamisljala opening. Werid je ali kul. o3o

9Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Uto 18 Okt 2011 - 2:17


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Omg, opening je nesto najbolje sto sam cula zadnje tri sezone. I Minene je win, ispaljuje rakete i izvlaci motor ispod suknje, lol.

Svidja mi se koncept oko Yukkijevog dnevnika, vidi sta se desava unapred, ali ovi ostali, Murder, Escape i Investgation Diary su mi nekako lame. Razumem donekle Investigation, al ova dva ostala su bas meh.

Pa diary se razvija na osnovu onoga o cemu useri najvise razmisljaju/pišu. Yukkiijem je Random jer je samo posmatrao svijet oko sebe, normalno je da ce od serijskog ubice biti Murder diary, detektivov ce biti Investigation itd...

10Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Čet 27 Okt 2011 - 12:49


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Fina epizoda. Super sto nisu sve epizode pune eksplozija i krvi. Steta sto je ova epizoda iskljucivo sluzila kao fanservice epizoda. Sad, ne znam koliko je ovo trajalo u mangi, ali prva polovina (u parku) je bila bas fan service epizoda. Mislim, i u ecchi naslovima se retko desava da se odveze kupaci. Sad nas ostavise i ovi sa cliffhangerom, ko je u toj sobi bio. Lesevi roditelja? Pretpostavljam da ce se saznati u nekoj od narednih epizoda. Yukki poceo malo da nervira tho. Zasto je otvorio ta vrata? Jos je i sam rekao da ce izmeniti buducnost ako otvori. Sad je sve okrenuto na gore I guess.

11Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Čet 27 Okt 2011 - 22:36


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Tempted to spoil. Must resist. @__@ Svasta ima u toj sobi, svasta.
Sto se tice fanservisa, kolko se ja sjecam sve je isto bilo u mangi, cak i dio s kupacim.

12Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 28 Okt 2011 - 7:08


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Sasha ne pitaj sta je u sobi jer nisi ni svestan koliko meni fali da spoilujem. Sto vise pitas to vise provociras, seriously.

13Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 28 Okt 2011 - 7:49


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
ZetaZaku :: Zasto je otvorio ta vrata? Jos je i sam rekao da ce izmeniti buducnost ako otvori. Sad je sve okrenuto na gore I guess.
Da ti imas sansu da izmijenis buducnost, ne bi je iskoristio? Ja, sigurno, bih... Simply out of curiosity.

Btw, hvala vam sto se suzdrzavate da ne spoilujete, trudite se i dalje :3

14Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Sub 29 Okt 2011 - 0:04


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
To je retoricko pitanje. Znate valjda basics Razz

15Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 31 Okt 2011 - 8:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
"Choose me and live, choose 6th and die."

Ovaj dio sa prorocicom mi je drugi najcreepy dio iz mange. Prvi, featuring Rei-kun, bi trebao biti sledeci.

16Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pon 31 Okt 2011 - 9:01


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Moram reci da sam uzivao u svakoj epizodi koja je dosad prikazana Mirai Nikki 543999
Moj tip anime-a Very Happy

17Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 18 Nov 2011 - 4:35


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
HAHAHAHAHA 6. epizoda je super. XD
Valjala sam se tokom scene s ormanom.

Reisuke je retard. He needs to die. Now. :>

18Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 18 Nov 2011 - 5:28


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Who's Reisuke?

19Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 18 Nov 2011 - 5:30


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Gay psycho shota.

20Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 18 Nov 2011 - 12:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jao, ovo mi je najcreepy ali i omiljeni arc. Je li ce se brzo pojaviti Aru? Ne sjecam se tacno redosleda arcova u mangi. :S

21Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Pet 18 Nov 2011 - 20:06


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ne svidja mi se sta se desilo u petoj epizodi. Mislim, onaj slepi lik (koji god broj bio) se pojavio i odmah umro? I jos je bio i dobar lik? Sad bas ne volim Yukkija i Yuno. Like, Yuno zna da je ova evil, ali ne, zasto to reci ako moze da igra Psycho.

Sesta epizoda je bila vec dobra, malo pauza od eksplozija i slicnog.

tl;dr Highlight svake epizode mi je komican epilog.

22Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Sub 19 Nov 2011 - 5:21


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Govorila je da je 6th losa. Rekla je to 10000 puta, samo sto Yukki mislio da je ljubomorna i nije shvatao ozbiljno. Wtf pricas. @_@
Eksplozija je bilo samo u ep. sa onom teroristkinjom.

23Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Sub 19 Nov 2011 - 5:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Upravo to. Zvucala je kao ljubomorna kucka. Trebala je lepo da mu kaze, a ne da bude all psycho.

24Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Sub 19 Nov 2011 - 5:30


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pa kako god da mu kaze, on ce je smatrati ludacom i ne bi je slusao. Like, video joj je leseve u stanu. XD

25Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki Ned 27 Nov 2011 - 12:24


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Mrzim svu onu cenzuru.
Moracu rewatch uraditi kad izadje uncensored verzija. I wanna see that kid stabbed properly D:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions