Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 28 Nov 2011 - 3:45


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
I know, right?! :@

27Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 28 Nov 2011 - 3:50


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ako mislis na cenzurisan noz, dream on. Takav ce ostati i u BD. Ne isplati im se decenzurisati samo da bi imali probleme zbog toga. It's a fuckin child, raduj se sto su ga uopste on screen ubili a ne nesto tipa... Yuno stigne do njega i bam, sledeca scena odjednom i svi pricaju kako je on umro @_@

28Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 28 Nov 2011 - 3:52


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ali gubi poentu to sto su prikazali kako ga je zabola. Mogli su nest tipa da pokazu otpozadi.

29Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 28 Nov 2011 - 12:48


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ishida Akira vojsuje Arua, sad kad se on pojavio animeu odma povecavam ocjenu na 9. <3

30Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Uto 29 Nov 2011 - 1:15


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Epilogue made me rofl. Ne svidja mi se kako su Hinatu nacrtali. :|
Akise izgleda ok ali pomalo ne lici na sebe or is it just me. @_@
Previse sam se navikla na onaj crtez iz mange.~

31Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Uto 29 Nov 2011 - 7:49


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Da, sad sam to htjela da kazem. Akise je imao zalizaniju kosu, a u animeu je cupav. I izgleda mnogo manje ozbiljno, a mnogo vise slatko. :3

32Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Uto 29 Nov 2011 - 8:08


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Yeah. Also, radi uporedjivanja:

Mirai Nikki - Page 2 144047Mirai Nikki - Page 2 39444

Mirai Nikki - Page 2 144327Mirai Nikki - Page 2 132189

Ne kazem da su lose nacrtani samo ono, neke sitnice ih cine awkwardly drugacijima. @_@

33Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Uto 13 Dec 2011 - 4:06


Circus Diabolique

Circus Diabolique

Akuma
Akuma
Gledam. ^_^ ne pratim bas ono pomno, nego kad mi dodje pogledam epizodu. Yuno is creepy like hell. Svidja mi se crtez :3 glasovi iritiraju, i prica je quite interesting.

34Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 10:19


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
mirai nikki gledam samo da bi mi bio prvi anime kojem sam dala 1inicu na myanimelist Mirai Nikki - Page 2 376337

35Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 10:26


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Misljenje please.

36Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 10:30


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
nepovezan je, nelogichan, neobjashnjen..i chini mi se kao neki mix Steins;Gate i Higashi no Eden ali koji nije promishljen do kraja no su ga samo izbachili onako na brzinu... O:

37Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 12:34


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Hm, pa do koje epizode si stigla?

Inace, bas sam odavno citala izgleda jer se nekih detalja ne secam pa mi zanimljivije da gledam kad su mi secanja blurry. Minene mi se dopada sad vise nego tad nekako. :3

38Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 12:42


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ja se sjecam prvih arcova, do "vjencanja" i kraja mange, ali ovaj arc sa detektivom mi uopste nije ostao u pamcenju. Jadan. :/

39Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 12:47


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Eh, i ja tako isto. Samo sto se uopste nisam secala onog dela na bazenu kad Yuno pobegne gornji deo kupaceg.

40Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 21:59


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
Kisaki ::Eh, i ja tako isto. Samo sto se uopste nisam secala onog dela na bazenu kad Yuno pobegne gornji deo kupaceg.

to je jedina epizoda koja nije bila dosadna..ako cemo pravo Yuno je jedini lik koji nije dosadan u chitav anime :3

41Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 28 Dec 2011 - 22:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Wat? Mene ona najvise smorila. Uopste ne koristi mozak, samo "kill and be jealous"

42Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Čet 29 Dec 2011 - 2:20


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ne mozes da sudis kad znas ionako da se na kraju otkriva puno stvari o njoj. Anyway, nije Yuno jedina zanimljiva, samo sto se treba imati bar malo strpljenja i odgledati anime do kraja jer se jos svasta izdesava. Anime je tek do pola dosao ffs.

43Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Ned 15 Jan 2012 - 21:32


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Fino napreduje i svidja mi se kako napreduje, sem ovog poslednjeg dela sa Yuno. Taman kad Yukiteru prihvatio da bude sa njom ona unisti svu vezu. Srecom je pa Yukiteru dobio svoje parce torte razvoja likova pa je ispao prilicno cool kad je rekao "Go to hell" ili sta je vec u drugim fansubovima. Steta sto je samo on imao razvoj za sad. Minene je bila bas cute u fleshbeku sa onim detektivom. Jedino mi nije jasno, zasto uvek "side kick" mora tako da izgleda (Matsuda iz Death Note, Onaj detektiv iz Persona 4, Takagi iz Conan). Ljudi stvorise arhetip lol.

Also: Kousaka Kick! I'm so brilliant!

Hahahaha this guy made my day XD

44Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 16 Jan 2012 - 5:48


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
http://www.zerochan.net/900222

Mirai Nikki - Page 2 Me-gusta-meme

45Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 16 Jan 2012 - 13:26


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Fino napreduje i svidja mi se kako napreduje, sem ovog poslednjeg dela sa Yuno. Taman kad Yukiteru prihvatio da bude sa njom ona unisti svu vezu.

Nije ni prvi ni poslednji put, Yuno je yandere do kraja.

Jel sam ja zaboravila, ili u mangi nije bilo ovoliko yuri hintova izmedju Hinate i Mao? Nije da mi smeta.

Ali anime ima stvarno dosta propusta. U ranijim epizodama detoniraju par bombi u sred bolnice i uopste nema ljudi da istrcavaju i panice. Really? Ili sad u ovoj zadnjoj. Hinata ne pokusava da upozori Kousaku kad je Yuno izvadila crossbow? :|

46Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 16 Jan 2012 - 19:38


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Procitala sam sta ste pisali i onda odgledala 14. i stvarno, kao da su zaboravili da Hinata lezi odmah pored i vidi sve. o.O
Nisam primetila yuri hintove tho. Mada ne secam se da je bilo onoliko golotinje u mangi. Mislim na poslu epizodu. Mirai Nikki - Page 2 3616433288

47Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Pon 16 Jan 2012 - 21:21


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ne bih rekao da su hintovi, posto je ova sa smesnom kapom stvarno zaljubljena u Hinatu.

48Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Uto 17 Jan 2012 - 0:39


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Upravo sam videla da Minene ima 18, a Yuno i Yukiteru 14 godina, a Minene izgleda kao da ima isto godina kao ovo dvoje. -_-

49Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Sre 1 Feb 2012 - 17:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Slike u spoileru zato je resize derp:
Ne racunajuci gif, epizoda je bas derpy bila. Onako mirne slike i nisu bile toliko sem stopala, ali je animiran deo bi los. Kao i sto je ocekivano od asread. Mada nije toliko lose da bode oci.

Overall epizoda je bila fun. Yukijev matori je bio cool. Ono tipicno, toliko sam brz da ne vidis da se pomeram. Mnogo mi se svidela ona scena sa Seventh. Nekako me bas podsetili na onaj par iz Baccano. Al yeah, tipicno zensko. Ne moze covek ni da je iznenadi jer mu toliko veruje da odmah posumnjala. I posle oni hurr durr true love.

Jedva cekam da vidim Yukijevu transformaciju za par ep. Pitam se kako ce to izvesti a da ne bude glupo. Saznacu za par nedelja~

Samo za Milicu
Spojler:
:3

50Mirai Nikki - Page 2 Empty Re: Mirai Nikki Čet 2 Feb 2012 - 1:20


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Sise su normalnu tu ako uzmem u obzir da verovatno ne nosi brus. Mirai Nikki - Page 2 3616433288

Anyway, reagovala bih gore od Ai. Ona je jos i super reagovala ako mene pitas.

I yeah bas si se zeznuo sto si rekao da je Yukijev tata kul. :<



Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions