Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Genji Monogatari Sennenki Empty Genji Monogatari Sennenki Uto 27 Dec 2011 - 8:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Genji Monogatari Sennenki 28303l

Born from a much loved, but lowly ranked concubine, Genji Hikaru is called the Shining Prince and is the beloved second son of the Emperor. Although he cannot be an heir to the throne of his father, Genji spends his life surrounded by every pleasure and love. And yet, his one longing in love is something that even the power of an Emperor can never give him.

Bila sam malo skepticna kad sam procitala opis, jer mi se anime cinio kao obicni harem. Ali Genji je mnogo vise od toga, zahvaljujuci tome sto svaki zenski lik ima svoju pozedinsku pricu, znacajnu ulogu i dobar character development.
Genji je klasican haremski main lik za kojim se zene okrecu gdje god prodje, sto on koristi. S tim sto on barem koliko-toliko nije bezosjecajan tip koji lako prelazi s jedne na drugu, a i kad se uzme u obzir njegovo djetinjstvo, dodje tragican lik. U animeu postoji vise zena koje su manje ili vise uticale na njegov zivot.
Spojler:
Jedino sto mi je bilo previse je zavodjenje male Murasaki, Genji mi nije izgledao kao pedofil.
Meni najdraza u animeu je Fujitsubo, jednostavno divan zenski lik, momentalno se nasla medju mojim favoritima.
Citav anime mi izgleda jako lijepo, iako se vidi da nije visokobudzetni, sve je nekako elegantno, od sarenih kimonoa, preko tijela, pa do lica likova. Takodje glasovni glumci i zvuci uopste su mi najvise poboljsali utisak. Film necu da gledam bas zbog toga sto su seiyuu-i drugaciji.

9/10, anime koji preporucujem vise romance/drama nego harem fanovima.

2Genji Monogatari Sennenki Empty Re: Genji Monogatari Sennenki Sre 28 Dec 2011 - 3:33


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
ok...ubijedila si me da nije obichna romansa probacju definitivno... :3

3Genji Monogatari Sennenki Empty Re: Genji Monogatari Sennenki Sre 28 Dec 2011 - 4:21


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
akira_kenzo ::ok...ubijedila si me da nije obichna romansa probacju definitivno... :3

Muzika je predivna. ^^

4Genji Monogatari Sennenki Empty Re: Genji Monogatari Sennenki Sre 28 Dec 2011 - 8:30


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
oh my god it's so..it's so...emotional and sad oh..it makes me wanna cry and hug a dolphin and ....join green peace ...and ....(yeah right >.>) go take an arrow in the kneee Genji Monogatari Sennenki 1735100789


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions