Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 7 od 11]

151Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pet 22 Jan 2010 - 10:27


Alphonse_Elric

Alphonse_Elric

Senpai
Senpai
Ranije sma bio zaludjen time,ali me je smorio Naruto...Ne volim animee sa previse epizoda a i nekako je i izgubio smisao.Tako da sada mi nije nesto narocito...

152Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 31 Jan 2010 - 6:35


Kaja

Kaja

Senpai
Senpai
Ja sam skoro pocela da gledam Naruta, i jos uvek nisam odgledala puno epizoda, ali ih imam na CD-u, tako da napredujem polako... Naruto - Page 7 3616433288 Mnogo mi se svidja, i to je jedna od mojih omiljenih anima... Mislim, ovo sto sam odgledala... Omiljeni likovi su mi Gaara, Temari, Shikamaru... ^^

153Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 21 Feb 2010 - 0:56


hei

hei

Senpai
Senpai
anima je super... ali ima i boljih... prwo sam gledao kao klinac na yetix-u, pa kada se pojawio na Ultri... nisam se skidao sa tw-a xDDD

154Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 21 Feb 2010 - 1:18


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Strasno. I smesno u isto vreme.

155Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 21 Feb 2010 - 2:50


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Onoki ::I koliko sam cuo da ovaj filler arc nece biti tako dug.Do kraja marta.
^Awesome.
Ali ovaj filer i nije toliko dosadan( kao i ostali), msm nije loshe videti josh jednog novog jinchuuriki-a.

156Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 21 Feb 2010 - 3:06


Akane

Akane

Leader
Leader
Slazem se. Ovaj filer je super u odnosu na ostale.

157Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pet 12 Mar 2010 - 7:54


Ana_Hatake

Ana_Hatake

Tenshi
Tenshi
ja gledam shpuden na face-u a obican na ultri ili na youtubu EXTRA JE

158Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 14 Mar 2010 - 5:34


Lady Mihaela

Lady Mihaela

Senpai
Senpai
Je jedino za njega znm xDDD

159Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 14 Mar 2010 - 7:18


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Bez spama.

160Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Sub 20 Mar 2010 - 11:57


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
"znam ali to je bila njegova porodica oni su rodjena braca........ali pre nego sto se saske nije rodio itacije je bio najbolji u klanu kao mali je razvi saringan i obecavali su mu da ce postati vodja klana uciha ali cim je saske dosao na svet i kada je saske naucio vatrenu tehniku odma je njemu obeceli to sto su obecali itaciju................... posle su ga iz sopstvenog klana pokusali ubiti itaci je i itacije je tacno sa devet godina ubio ceo klan ali on nije mrzeo saskea nego ga je voleo da ga je mrzeo ubio bi ga jeste da nije lepo sto je ubio ceo klan ali nije on kriv"

XD Ovo e najbolja teorija o smaku Uchiha clana koju sam ikad cul

161Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Sub 20 Mar 2010 - 12:50


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Naruta sam jos pre par godina pogledao i bio sam prilicno entuzijastican oko toga, slistio sam svih 220 epizoda i 2,3 filma + nekoliko OVA/specijala za nedelju dana otprilike cak i onaj ogroman filler arc od 90 epizoda na kraju animea Very Happy.

Objektivno gledano, ako se ne gleda hype koji sada neki ljudi imaju (neki i previse, mislim pre svega na grupu koju nazivaju Narutardi) Naruto nije los anime sa svojim dobrim i losim stranama. Cinjenica stoji da je manga i dalje popularna kao i anime, druga je stvar da li se dopada vama ili ne Razz. Inace prestao sam pratiti Shippuuden kod 17. epizode cini mi se i nemam pojma kada bih nastavio. Omiljeni lik mi je verovatno bio Neji a ni Tsunade nije losa za one koji vole starije dame XD.

162Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Sub 20 Mar 2010 - 13:14


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Alphonse_Elric ::Ranije sma bio zaludjen time,ali me je smorio Naruto...Ne volim animee sa previse epizoda a i nekako je i izgubio smisao.Tako da sada mi nije nesto narocito...

163Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pon 22 Mar 2010 - 3:00


Onoki

Onoki

Senpai
Senpai
@corwin_r

Slazem se sa tobom

Inace sad sam gledao ovu zadnju 151 epizodu.Filler arc je zavrsen ,iskreno nisam se nadao da ce se tako brzo zavrsiti.Kraj je bas bio tuzan.Jedan od boljih filera.

164Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pon 22 Mar 2010 - 3:03


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Ako ne onda i najbolji filer. Iskreno kraj je bio vise nego ocekivan.
A sada konacno natrag u Konohu gde Naruta ceka tragicna vest o Ero-seninu.

165Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pon 22 Mar 2010 - 5:34


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Pa ovako, Naruto otprilike dođe kao loša droga. Kada počneš sa konzumiranjem niko ti ne kaže da je loše, ali neko vreme je lepo i zanimljivo. Zatim ti pruža sve manje i manje zadovoljstvo, ali ipak nastavljaš jer želiš da upotpuniš doživljaj. Na kraju ni sam ne znaš zašto nastavljaš sa konzumiranjem, eto možda jednostavno samo zbog navike.

166Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pet 9 Apr 2010 - 7:21


P.A.I.N

P.A.I.N

Senpai
Senpai
jedini anime koji sad pratim pitajte me sta god vam nije jasno ili sta ne znate ja sam naruto enciklopedija...

167Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pet 9 Apr 2010 - 7:23


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
I lol'd.

Smanji potpis.

168Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pet 9 Apr 2010 - 7:25


P.A.I.N

P.A.I.N

Senpai
Senpai
o alane pa to si ti evo sad sam stavio tebi poznat potpis da upotpunimo dozivljaj(jel moze ovaj potpis)

169Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Pet 9 Apr 2010 - 7:27


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Moze, meni ne smeta, samo da nije preveliki.

And now, we should stop spam.

170Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Sub 10 Apr 2010 - 22:10


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
bilo kako se okrene Naruto >> Shippuuden

@Aquarius
yup, slazem se, filleri koji su sad bili je poprilicno dobro odardjeno, animacija je dobra i shto je najvaznije sam filler uklopljen u celokupnu pricu ne kao u Bleach-u, razlog shto je postao fail anime ...

dobar special tu mislim na 152-153 epz, imali smo dobro odradjenu recap deo shta se sve desilo, a ostalo je bilo sve po mangi ali ipak je bilo lepo pogledati i poprilicno su se potrudeli na animaciji ...

samo shto Taka-i treba nedelju dana da izbaci epizodu .. ali ok ^^

171Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 11 Apr 2010 - 1:35


Akane

Akane

Leader
Leader
Nihilus ::Pa ovako, Naruto otprilike dođe kao loša droga. Kada počneš sa konzumiranjem niko ti ne kaže da je loše, ali neko vreme je lepo i zanimljivo. Zatim ti pruža sve manje i manje zadovoljstvo, ali ipak nastavljaš jer želiš da upotpuniš doživljaj. Na kraju ni sam ne znaš zašto nastavljaš sa konzumiranjem, eto možda jednostavno samo zbog navike.

Nah. Ninje su mi zanimljive. Prica je malo smorila ali ima i gorih animea/mangi.

172Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 11 Apr 2010 - 11:15


Onoki

Onoki

Senpai
Senpai
Sve sa ninjama,macevima,borbama je zanimljivo i popularno.Otud su Naruto i Bleach toliko popularni u celom svetu.Sigurno ima tu dosta kvaliteta jer je veoma popularno.

173Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 11 Apr 2010 - 11:31


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ono sto e popularno neje uvijek i kvalitetno. Sve zavisi sta ko voli. Ja sam od Naruta davno odustal.

174Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 11 Apr 2010 - 11:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Kvalitet? Ne. Naruto/Bleach/Inuyasha/Ippo/Pizza i ostala kompanija su popularni zato sto njihov sadrzaj odgovara ukusu mase. Malo mozga, mnogo tuca, mnogo epizoda i evo ti jedan popularan shounen naslov, a samim tim i gomila novca.

175Naruto - Page 7 Empty Re: Naruto Ned 11 Apr 2010 - 12:03


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Pa u sustini to stoji za popularnost tih naslova ali ne mora da znaci da ce oni najvise zaradeti novca. Ono sto je takodje bitno je prodaja merchandise-a, DVD/BD izdanja, postera, figurica, igara itd itd. Evo jednog zanimljivog clanka vezanog za tu temu i recimo da mi je sem Pokemona i jos par stvari manje vise sve bilo cudno u top 10: link


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions