Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 21 Okt 2011 - 6:37


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
SweetDeception ::
synhro ::Nekome je CG remek-delo, drugome je najveći shit. Get over it, običan crtani za ime boga.

CG NIJE SAMO CRTANI!!!111jedan

synhro ::Naravno, nema ni trunke opravdanja za vređanje drugih članova, pa će član SweetDeception dobiti jedan warn.

Ccc sta cu sad :|

Angelus ::У јбт. то што га на неком сајту сви сврставају међу омиљеним ликовима значи само да је популаран, не говори ништа о њему. И не, не лупам. Ако лупам, докажи ми то тиме што ћеш ми испричати аутобиографију ликова као што су Ривалз и оних "витеза округлог стола" или Дитхард. Мислим, сам си рекао да су сви одлично развијени (знам, идем у крајност). Тако да...

Није баш у томе био фазон, него кад не знаш шта ћеш са собом.
А то је управо ЦГ. Рецимо, да су се фокусирали само на причу, ликове и акцију серија би сигурно била боља. Они остали (збрда-здола) елементи су (како коме) сувишни и ту су да би привукли пажњу већине људи. Такође ме занима да ли си уопште гледао прву сезону, чим кажеш да је комична романса и да служи за упознавање ликова. Има тога, али није то. И никако не можеш да кажеш да је нешто савршено јер је то немогуће. Razz

a Angelus stvarno ne znam sta da kazem... Stvarno nemas ukusa niti nisi mogao da udjes dublje u pricu :|

Свака част на аргументима. Very Happy Сад сам стекао утисак да си обичан трол. Code Geass - Page 5 3616433288
И да, није да се хвалим, али то "ниси могао да се удубиш у причу" остави за неког ко није гледао Revolutionary Girl Utena, Mawaru Penguindrum, Casshern Sins и слично. Very Happy

102Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 21 Okt 2011 - 7:06


SweetDeception

SweetDeception

Senpai
Senpai
Jeste, zajebavao sam se

btw,to sto si gledao neke anime nista ne znaci Razz

103Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 21 Okt 2011 - 7:09


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
ZetaZaku ::Previse je deep za tebe.

Zivot je previse deep za mene.

Angelus ::Revolutionary Girl Utena, Mawaru Penguindrum, Casshern Sins

You forgot Evangelion, Bakemonogatari, Hokuto no Ken & Lucky Star.

104Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 21 Okt 2011 - 7:12


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Надам се да јеси. У супротном бих био врло забринут.

Не, ти си гледао "неке", ја сам свашта. Razz

Oneko ::

You forgot Evangelion, Bakemonogatari, Hokuto no Ken & Lucky Star.

"Хокуто но Кен" нисам гледао, али бих уместо њега додао "К-ОН!".

105Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 21 Okt 2011 - 7:16


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Hokuto no Ken je anime za decu. To nije deep. K-On, Lucky Star i slicni, e to su deep naslovi u kojima mogu samo elitni anime fanovi uzivati posto su naslovi za odrasle. Oni su drugacije poznati i kao otaku, i mnogi zele da ih streljaju. Sa razlogom :3

106Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 21 Okt 2011 - 7:21


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Angelus ::"Хокуто но Кен" нисам гледао, али бих уместо њега додао "К-ОН!".

Nisam ni ja gledao, ali bio bi greh ne pomenuti ga.

Anyways, Mars of Destruction zvuci kao odlican naslov za finog novog gospodina Code Geass - Page 5 543999

ZetaZaku ::i mnogi zele da ih streljaju

Nas ce Synhro da strelja.

107Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Uto 13 Dec 2011 - 4:24


Circus Diabolique

Circus Diabolique

Akuma
Akuma
Ovaj anime je skoro svakome u top 10, i drugarica me je smarala "MORAS DA GLEDAS MORAS DA GLEDAS SAVRSEN JE" i ja sam ocekivala... savrseno. I... ispalila sam se. Bila sam razocarana. Prica je mogla bolje da se smisli, crtez je lol u nekim trenucima... a OST... OST... je toliko divan da cu sad da skocim pod autobus. v.v Hitomi- Stories je jedna od najlepsih pesama koje sam ikada cula u anime OST worldu. :o Omiljeni lik... Lloyd-chan i Orange-kun. Both insane. :3 likovi za koje bih volela da nestanu sa lica zemlje [anime lica zemlje Code Geass - Page 5 3616433288] su kralj [zasto ne znam, jednostavno me uzasno iritira] kao i NINA. Toliko je jadna da je to za divljenje.
Drugu sezonu jos uvek gledam, kazu da je mnogo bolja od prve. :3 I hope so.

108Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Uto 13 Dec 2011 - 9:08


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ja sam se naslusao kako je mnogo gora i popularna kao najveci trainwreck ovog veka XD

109Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Sre 28 Dec 2011 - 21:33


despotovic

despotovic

Senpai
Senpai
svakako vredna odgledati oba dela gledao sam odavno msm da ima sad i na engleskom preveden
animacija je sjajna,prica extra a kraj je neocekivan
likovi su takodje zanimljivi a i cela prica je takva da stalno saznajete nesto novo njima extra anime steta sto nema vise epizoda po meni ide odmah posle bleach i naruto i naravno legendarni dragon ball

110Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Pet 13 Jan 2012 - 0:30


anime_fan

anime_fan

Senpai
Senpai
Gledala sam prvi deo Code Geass - Page 5 543999
Drugi nisam Very Happy
Bila sam zaludjenik jedno vreme Code Geass - Page 5 3616433288

111Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Čet 5 Apr 2012 - 16:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsio drugu sezonu pa sad sledi tl;dr i naravno, SPOILER ALERT.

Pre svega, bez sarkazma, moram reci da anime uopste nije bio predvidljiv. Mislim ocigledan je i razlog zasto nije bio predvidljiv, i to zato sto su anime rezirali jbni delfini (South Park joke intended). Mozda su nekima ti twistovi bili smesni, ali meni nisu. Kao da su delfini izbacivali kuglice koje sadrze po jedan twist, samo da bi dobijene twistove ubacili u anime. Previse random.

Skolski deo je bio ubi boze. Ne zato sto je skolski deo, vec zato sto je previse jadno uradjen. Nisam toliko protiv fanservisa u naslovu, ali ajde, zar nisu mogli bolje da urade? Bilo me sramota da gledam te fanservice scene koliko su jadne. Srecom, pa nije se TOLIKO fokusiralo na skolu u drugoj sezoni. Ali one dve epizode, kad robotom jure macku i kad jure Lelusha zbog kape (iliti NINJA MAID Sayuku) su stvarno bile jadne.

Likovi su svi unisteni. Neki od pocetka, neki tek kasnije. Kallen, jedna od gotivnijih likova iz prve sezone, je pala na fanservice lika. U pocetku tj. Kasnije je veci deo bila zarobljena, a kad se oslobodila i nije imala neku ulogu. Barem je dokazala da je Lelush homo. Isto je vazilo i za Viletu u pocetku. Kasnije je pa imala ulogu voljene zbog cega sam se malo i plasio oko Ougija, posto je ipak jedan od gotivnijih likova, koji je cak i postigao nesto na kraju. Rolo... ah taj Rolo... Sem toga sto je ubacen kao Suzakuov rival, nisam bas mogao videti njegovu ulogu. Bio je tu cisto zbog homoerotike i "I must kill. I love you brother. I must kill." Njegova poslednja scena je bila tako lose ubacena da nije bilo nikakvih emocija. Orange je fuckin Orange. Most Epic guy. Ko bi inace dosao u miru i ubijao ljude ispred sebe. Najbolja scena bila ona na kraju kad mu puko prvi mech, pa ispao u drugom i na kraju bez mecha skocio na Anyu koju je posle usvojio/prcao. Nina... U pocetku iritantna, ali posle Freija, izmenili su joj ceo karakter i pretvorili u potpuno drugog i gotivnog lika. Kako mrzim takve stvari. Isto kao i Sae iz Peach Girl. To je skroz vestacki i jeftino. Jos da je umrla pa da pokusaju i na to da se vade, heh. Shirley je pa manje iritantna bila, ali je opet smarala u vezi Lelusha. Kako nije mogla videti da je lik homo? Oh well... I njena poslednja scena je tako lose uklopljena bila da jednostavno moram reci da je
Spojler:
Cornelia je previse meka odjednom postala da nije vise ni bila ozbiljan lik. Malo me je iznerviralo na kraju kad je lezala na krevetu, a pored nje niko drugi nego Gilford koji je preziveo direktnu eksploziju Freije. Mrzim kad lik umre onscreen samo da bi magicno preziveo. Spinzaku... Toliko mu se promenio karakter da je postao drugi lik. Na kraju je opet dobio promenu karaktera. Neki to zovu razvoj lika, ja to zovem promena licnosti u potpunosti (sto je lose). Lelush... Ah taj Lelush. Na prvi pogled asocira ljude na Lighta, a kad se malo bolje pogleda vidi se da je naivna razmazena tinejdzerka u pubertetu poput Usagi Tsukino. Heh, mozda sam ga malo preterao. Nije Usagi toliko naivna.

Prica... antiklimaticna. Ceo onaj kraj prve sezone je sveden na reset. Druga sezona bas kao da je neka losija verzija prve sezone. Prva polovina je bila potrosena na ponovno okupljanje sile, ali od druge polovine je bas krenulo nizbrdo sa onim twistovima. Lelush je sve vise i vise licio na razmazeno deriste. Dok su njegovi roditelji hteli sve najbolje za njega i Naneli (da nije ustao protiv svega, ziveli bi sasvim normalan zivot), a Lelush ih ubio, ne samo svog oca kralja, vec i svoju majku cije je ubistvo istrazivao. Posle jos i on postade kralj. Tu je vec krenulo naglo na dole. Neopisivo je koliko su svi ti twistovi bili glupi i random, da se stvarno pitam da li su primenili metodu sa delfinima. Poslednja borba je bila malo razocaravajuca, posto bukvalno niko od poznatih likova nije poginuo. To je trebao biti epic okrsaj. Taman kad covek pomisli neko umro, 2 meseca kasnije se ispostavi da je ziv. Ono sa novim Zerom je bilo bas ocigledno tj ko je Zero (ne uzimam za lose). Ah ti Spinzaku pokreti. Kraj je bio dobar, ne zato sto je Lelush ubijen, vec zbog simbolike njegove smrti.

tl;dr - Jako depresivan naslov. Toliko je los da gledaoc polako pada u depresiju. Jeste da se brzo gleda, ali to vise iz razloga da se sto pre oslobodi muka. Moram sutra nagraditi sebe nekako. Ocena: 2/10

112Code Geass - Page 5 Empty Re: Code Geass Sre 11 Dec 2013 - 7:35


Strajs

Strajs

Senpai
Senpai
Upravo je gledam ! Extra je !!
9. mesto !


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions