Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 12 od 29]

276Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Dec 2010 - 0:59


fitjfiritj

fitjfiritj

Senpai
Senpai
EnkoKasumi ::Poceh ovaj Bakemonogatari [colorful, pretty, and extremely weird/creepy = fun!].

odlican je Anime - trenutno gledate - Page 12 543999)


ja trenutno gledam blood+ , fairy tail i zavrsavam special A , svi su odlicni

277Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Dec 2010 - 1:42


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
rewatchovala futari ecchi

278Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Dec 2010 - 4:22


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
EnkoKasumi ::Odgledah Boin Lecture [hentai sa Daisuke Ono-m = win o:].

Od kada je to Boin Lecture yaoi hentai? Very Happy

279Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Dec 2010 - 7:15


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::
EnkoKasumi ::Odgledah Boin Lecture [hentai sa Daisuke Ono-m = win o:].

Od kada je to Boin Lecture yaoi hentai? Very Happy
De ti procita yaoi? o_O

280Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Dec 2010 - 14:09


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Why so serious, samo se zezam Very Happy. Vidis da u skorije vreme Daisuke Ono ima sve neke "gay" voice acting uloge pa sam zato to rekao Very Happy.

281Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Dec 2010 - 14:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::^Why so serious, samo se zezam Very Happy. Vidis da u skorije vreme Daisuke Ono ima sve neke "gay" voice acting uloge pa sam zato to rekao Very Happy.
D: Sion nije-... Sebastian n-..., pfeh, u pravu si. Ali njemu ne pristaju manly likovi, ovi [yaoi] fanservice bishouneni mu najbolje odgovaraju.
Ali ovdje u Boin-u je vjerovatno bio dosla mladji, barem mu glas tako djeluje. A i totalno mi cudno cuti njega u hentaiju. Anime - trenutno gledate - Page 12 3616433288

282Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 12 Dec 2010 - 12:26


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Monster 15/74
I up to date sa Shinrei Tantei Yakumo, Bakuman, The World God Only Knows, etc. Anime - trenutno gledate - Page 12 3616433288

283Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Dec 2010 - 7:12


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
odgledala mirai nikki ova epizodu.katastrofa je jer je trebalo da bude duze!

284Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Dec 2010 - 8:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Takodje.
Hm, mislim da je duzina u redu, racunajuci da je ovo vise bilo "kako bi izgledao animiran" nego neki planirani specijal. Svidjaju mi se seiyuui, kao i muzika, art je isti kao u mangi, animacija je dobra, ali Deus u CG-u izgleda neprirodno.

285Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Dec 2010 - 9:31


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
meni se svidja sve ali taman kad se zapanjim koliko je super i kako bi anime ceo bio jos bolji ono,prodje 7.5 minuta i gotovo~

286Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Dec 2010 - 9:34


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Jos malo pa cu da doteram Mushishi do kraja. Anime - trenutno gledate - Page 12 543999 Prilicno je lep Mushishi, bas ono sto mi je trebalo, mirno & tra-la-la, pored ovih ubitacnih Shounena koji mi jedu zivce. ~

287Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 17 Dec 2010 - 13:05


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsih Bakemonogatari i DenYuuDen.

288Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 17 Dec 2010 - 14:58


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Poceo Monster sinoc.. Pa sta da kazem, gledam, ali nisam odusevljen. [tek sam 10-tak epizoda pogledao].

289Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 18 Dec 2010 - 2:41


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Zavrsih FSN film i 11. epizode od arakawe i P&S

290Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 18 Dec 2010 - 2:49


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
pocela mermaid melody

291Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 18 Dec 2010 - 3:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
SnG ::Poceo Monster sinoc.. Pa sta da kazem, gledam, ali nisam odusevljen. [tek sam 10-tak epizoda pogledao].
Jesi li prebolio ruzan art?
Meni je posle desetak epizoda prirastao za srce. Anime jeste dobar, ali ne onoliko koliko kazu.

292Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 18 Dec 2010 - 4:48


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Pa sta znam, nervira me kako su nacrtani, ali dobro.

Ma malo me smara ovo, decko [Johan] je na dva mesta odjednom isl, a ovaj doktor mi blago ide na jetru. Ali dobro, videcu jos do kraja.

Ocekujem da mi Anna bude omiljeni lik, btw. Anime - trenutno gledate - Page 12 3616433288

293Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 18 Dec 2010 - 6:27


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
The LOL Heroes.

294Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 18 Dec 2010 - 23:45


Rey

Rey

Leader
Leader
Yosuga no Sora.

295Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 21 Dec 2010 - 1:22


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gledam One Outs i Speed Grapher.

296Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 21 Dec 2010 - 8:27


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shiraume ::Gledam One Outs i Speed Grapher.
Kako ti se svidjaju?

297Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 21 Dec 2010 - 8:40


Superman

Superman

Senpai
Senpai
Bleach
Shinryaku! Ika Musume

298Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 21 Dec 2010 - 8:52


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
Shiraume ::Gledam One Outs i Speed Grapher.
Kako ti se svidjaju?


Toua je epic Very Happy
Imam neki osjećaj da će One Outs dobiti desetku Very Happy

Gledala si Speed Grapher?

Ja sam stigla do desete epizode i jako mi se sviđa <3

299Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 21 Dec 2010 - 9:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shiraume ::
EnkoKasumi ::
Shiraume ::Gledam One Outs i Speed Grapher.
Kako ti se svidjaju?


Toua je epic Very Happy
Imam neki osjećaj da će One Outs dobiti desetku Very Happy

Gledala si Speed Grapher?

Ja sam stigla do desete epizode i jako mi se sviđa <3
Gledam ga upravo. Pocela sam ga prijepar sedmica, ali ga razvlacim. Stigla sam do 13e ep mislim, do Arca sa onim plasticnim hirurgom - paukom.

300Anime - trenutno gledate - Page 12 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 21 Dec 2010 - 9:26


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
Shiraume ::
EnkoKasumi ::
Shiraume ::Gledam One Outs i Speed Grapher.
Kako ti se svidjaju?


Toua je epic Very Happy
Imam neki osjećaj da će One Outs dobiti desetku Very Happy

Gledala si Speed Grapher?

Ja sam stigla do desete epizode i jako mi se sviđa <3
Gledam ga upravo. Pocela sam ga prijepar sedmica, ali ga razvlacim. Stigla sam do 13e ep mislim, do Arca sa onim plasticnim hirurgom - paukom.


Ja sam ga juče počela.
Jel to ono s onim wierd likom koji ima neke alatke u leđima? O____o

Meni je bilo awesome ono s Lady Diamond.


Ona scena kad je onaj Katsuya polomio onoj djevojčici ruku je bila odvratna. >.>


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions