Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 20 od 29]

476Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 15 Avg 2011 - 3:23


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^To je anime iz 2004/2005-e. O:

477Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 15 Avg 2011 - 4:51


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Ryo ::Shigurui iduci.
I ovo zavrseno, nije toliko strasno kada znas sta te ceka Very Happy
Sad 5cm per Second, pa Baka to Test to something...

478Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 15 Avg 2011 - 8:49


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
EnkoKasumi ::
AlanViBritannia ::
Treba mi neki istorijski anime, ovi krimi 20 century zaista nisu moj forte.
Jesam li ti rekla da gledas Otogizoushi! o:

Jesi, gledacem, jednom.

479Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 15 Avg 2011 - 23:39


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Fok yeah, ovaj Mazinkaiser je bas sexy. Dobar fap materijal, Mazinkasier, Venus A i naravno, Mazinger <3
ostale jos 4ep~

480Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 15 Avg 2011 - 23:43


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Re-watching Naruto :3 Konačno sam pukla <3
Nego, filleri su stvarno od 136 do 220 epizode? o_O To je pola animea.

481Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 16 Avg 2011 - 0:26


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pocela No.6.

Samo zapocinjem a nikako da zavrsim nesto... XD

482Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 16 Avg 2011 - 14:37


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Ryo ::Sad 5cm per Second, pa Baka to Test to something...
I ovo zavrseno... Sad ne znam mozda Darker than Black ill Monster da nastavim, daaavno sam stao na 17. epizodi..

483Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Avg 2011 - 12:16


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Cromartie High School - instant drop, poceo Michiko to Hatchin i muci me Fruits Basket.

484Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 21 Avg 2011 - 12:35


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsih Shigurui. Jako interesantna prica, poslednjih 5 ep sam progutala za jedan dan. Samo, ostalo mi je par stvari nedoreceno, ili jednostavno nisam obratila mnogo paznje u pocetku.
Spojler:
Jel gledao neko Shiguri? I demand answers!
U svakom slucaju, 7/10, predefinisani masakr mi je ubio dozivljaj, mislim da je bilo bespotrebno prikazivati crijeva kako ispadaju, a da ne pominjem samo kraj, gross.

Sad cu da batalim crnjake i uzmem neku komediju.

485Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 22 Avg 2011 - 2:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^otvoris temu i videces da li je neko gledao @_@
Odgledao Mazinkaiser OVA. 7ep awesomenessa. Ostaje jos film i naravno Mazinger Z i Great Mazinger, al to neki drugi put. Sledeci u planu je ili Godannar ili Dancouga Nova.

486Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 22 Avg 2011 - 2:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
But, I'm lazy. T_T

Anyway, pocinjem Kuragehime.

487Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 22 Avg 2011 - 6:21


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Bungaku Shoujo, sledece najverovatnije ef.a tale of memories.

488Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 22 Avg 2011 - 23:33


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Pocela sam Kaichou wa Maid-sama!

489Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 25 Avg 2011 - 6:16


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Zavrsila Mnemosyne , Downloader i Chime.

490Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 25 Avg 2011 - 6:34


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Zbog nedostatka interneta danas morala sam da počnem Clannad After Story. 7/24, nije ništa posebno stvarno, but Tomoya makes it good. I naravno, još uvek gledam Naruta.

491Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 25 Avg 2011 - 7:23


Superman

Superman

Senpai
Senpai
Nedavno sam zavrsio Fullmetall Alchemist:Brotherhood. Pratim Yuru Yuri, Ao No Exorcist (mozda dropujem) i vremenom kako izlaze epizode gledam Naruto i Bleach.

492Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 25 Avg 2011 - 23:40


tanshisuzuki

tanshisuzuki

Senpai
Senpai
Trenutno gledam Tokyo Babylon.

493Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 5:03


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Uzeo Godannar i krenuo da gledam ongoinge (RoKyuBu i Sacred Seven za sad). Kad budem up to date sa njima nastavljam i Usagi Drop @_@

494Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 8:51


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zombie Loan + OVA zavrsen.
Gledam Gungrave.

495Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 9:49


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Fenomenalan je ZL, zar ne? Very Happy

Zavrsio Michiko to Hatchin...
Sada Rose of Versailles...

496Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 9:54


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Angelus ::^Fenomenalan je ZL, zar ne? Very Happy
Ne. o_O
Jedva sam mu 6 dala. Ne znam jel gora animacija [jer likovi najcasce samo stoje ispred pokretne pozadine, a da ne pominjem scene klanja], ili to sto su onako masakrirali pricu. Nista nije doreceno, maltene je radnja tek pocela a oni zavrsise. I sto su zadnje dvije ep OVA kad samo nastavljaju pricu serije?
Dobro, bilo je i dobrih stvari kao npr... Shito [Sakurai Takahiro <3] i yuri/yaoi fanservis.

497Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 9:59


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Započel AnoHana.

@igor-Kako ti se čini Michiko?

498Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 10:04


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Otvorio sam temu. Generalno nije lose.

@Enko
Lol, salio sam se.

499Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 10:35


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Angelus ::
@Enko
Lol, salio sam se.
Uh. Dobro je, prepade me.

500Anime - trenutno gledate - Page 20 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 11:00


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
EnkoKasumi ::
Angelus ::^Fenomenalan je ZL, zar ne? Very Happy
Ne. o_O
Jedva sam mu 6 dala. Ne znam jel gora animacija [jer likovi najcasce samo stoje ispred pokretne pozadine, a da ne pominjem scene klanja], ili to sto su onako masakrirali pricu. Nista nije doreceno, maltene je radnja tek pocela a oni zavrsise. I sto su zadnje dvije ep OVA kad samo nastavljaju pricu serije?
Dobro, bilo je i dobrih stvari kao npr... Shito [Sakurai Takahiro <3] i yuri/yaoi fanservis.

Anime je prekinut zbog budzeta. No money no anim00.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions