Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 24 od 29]

576Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 15 Nov 2011 - 22:48


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Zavrsila sam Honey and Clover.
Sad cu da sustignem Fate/Zero, pogledam sta je izaslo od Boku wa Tomodachi ga Sukunai, specijale Honey and Clover, pa onda drugu sezonu H&C ^^

577Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 19 Nov 2011 - 12:02


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Uzela da rewatchujem School Days...ne znam koji mi je djavo. XD

578Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 24 Nov 2011 - 3:11


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Gledam C, prvi anime koji se 'vrti' oko para, solidan je Anime - trenutno gledate - Page 24 543999 I Mawaru Penguindrum.

579Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 24 Nov 2011 - 6:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ja rewatchujem Ghibli filmove, Howl-a i Totoro-a. I krenula sam sa Kemonozume, mnogo dobar anime. <3
Senjou no Valkyria - 450i zavrsen anime. Very Happy

580Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 27 Nov 2011 - 0:31


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao Tekken: Blood Vengeance. Dobar film, ali nista spec. Prica je bila so-so, ali je akcija bila super. Super sto mi se Xiaoyu i Alisa svidjaju u igri pa sam uzivao u filmu. Onima kojima se ne svidjaju navedeni likovi, bolje da preskoce film.

Trenutno gledam vec navedene ongoinge, s tim sto slabije gledam. Uptodate sam samo sa HxH, Mirai Nikki, Chihayafuru i Gundam AGE. Sa ostatkom kasnim 3-4ep.

581Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 28 Nov 2011 - 9:55


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pocela Pandora Hearts i gledam on-goinge~

582Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 2 Dec 2011 - 3:26


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Odgledala Kara no Kyoukai 1: Fukan Fuukei i Kara no Kyoukai 2: Satsujin Kousatsu (Part 1). :O

583Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 2 Dec 2011 - 11:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Odgledala Working!, Ponyo on the Cliff, Castle in the Sky i Kowarekake no Orgel.

584Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 3 Dec 2011 - 3:25


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Odgledala Kara no Kyoukai 3: Tsuukaku Zanryuu, Kara no Kyoukai 4: Garan no Dou, Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen i Kara no Kyoukai 6: Boukyaku Rokuon.

585Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 3 Dec 2011 - 6:00


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Почео Prince of Tennis, али:
1. Смара.
2. Нисам сигуран колико ћу моћи да издржим просеравања.
Био сам спреман на оне ретардиране натприродне потезе, али да лик игра затворених очију? Ма дај.

586Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 3 Dec 2011 - 7:36


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pokemon Best Wishes nastavljam polako. Stao kod epizode kad Satoshi upozna Artija. Sad mi se nakupile ~40ep. Kostace me dosta vremena ali se isplati \m/

587Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 1:43


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Чика Толе ::Почео Prince of Tennis...

Одустао, за сада барем...

Коначно сам почео Gundam SEED, добар почетак + уводна и одјавна шпица су одличне.

588Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 2:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
I dalje gledam Ghibli fimove - Kiki's Delivery Service i Gauche the Cellist zavrseni. Pocela Toshokan Sensou.

589Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 7:58


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ja bih poludeo da gledam par Ghibli filmova u roku od 2-3 dana. Too much fantasy @_@

Odgledah Haganai do najnovije, Pegasus i Stella su bas lol bili. "Don't stare at me or I'll get pregnant" haha. Nastavljam uskoro i Gundam Age, zajedno sa Ben-To i Fate/Zero kad tad. Od 10ak ongoinga, 6 su se bas nakupila da ne znam sta cu pre i kad cu odgledati. I jos nastavio i Best Wishes. Zetsuboushita!

590Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 8:07


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Ja bih poludeo da gledam par Ghibli filmova u roku od 2-3 dana. Too much fantasy @_@


Odlucila sam da ih sve maratoniram (sto sama sto u drustvu) i zavrsim do kraja ove sedmice. :O Nekako kad sam odgledala prva 3 nisam mogla da stanem. Jos mi ih je 8 ostalo, a krece ispitivanje u skoli, I'm doomed.

591Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 8:16


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zar nije fora maratona da sve odjednom gledas? Bez pauza, napravis playlistu i ubacis filmove i gledas dok se ne zavrsi poslednji. Ja vec pola godine planiram "Depression Marathon" ili 5 najdepresnijih anime filmova (Gundam CCA, Ideon Film 2, Barefoot Gen, EoE i Grave of Firefly) i da zabelezim kako se osecam na kraju maratona @_@

592Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 8:23


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Halfway through sa Mokke.

Iduce subote planiram Moshidora maraton. 4 sata nije mnogo, ali slabo gledam anime u poslednje vreme pa da se vratim u formu.

593Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 4 Dec 2011 - 9:47


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Zar nije fora maratona da sve odjednom gledas? Bez pauza, napravis playlistu i ubacis filmove i gledas dok se ne zavrsi poslednji. Ja vec pola godine planiram "Depression Marathon" ili 5 najdepresnijih anime filmova (Gundam CCA, Ideon Film 2, Barefoot Gen, EoE i Grave of Firefly) i da zabelezim kako se osecam na kraju maratona @_@
Ovo je laksa verzija maratona. Anime - trenutno gledate - Page 24 3616433288

594Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 10 Dec 2011 - 1:17


Dylis

Dylis

Leader
Leader
(Povremeno) gledam Tokyo Magnitude 8.0, kad imam vremena. Nije nimalo loš, ali me nervira Mirai sa onim "nisam vam ja dete" stavom.

595Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 10 Dec 2011 - 1:48


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Upravo odgledah FSN: Unlimited Blade Works. Lancer je ubedljivo najbolji lik, zadrzava kvalitet najboljeg i u UBW i u obicnom FSNu. UBW je toliko bolji od serije da mi se cak i Shirou svideo.

@ Dylis:
Mirai je smor. Ali klinac i ona teta su <3

596Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 18 Dec 2011 - 2:08


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Kore wa Zombie desu ka?

597Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 18 Dec 2011 - 3:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Polako gledam Isekai no Seikishi Monogatari.

598Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 18 Dec 2011 - 16:55


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Krenuo....Macross Frontier. Fin anime, ali je mozda moglo i bolje. Ali dobro, to su samo prve epizode. Sigurno Sheryl nece smarati kasnije, kao i Ranka kad postane popularna. Svaka im cast. Dok su prethodne sezone imale jednu pevacicu koja smara, oni sad ubacise dve. Mozda i ne smaraju toliko kasnije. Likovi su okay, samo sto sam malo razocaran posle Super Robot Wars L, gde je Ozma bas kakoi bio, dok je u anime...not so cool. Malo me Luca iznenadio, posto sam bio ubedjen da je zensko dok sam igrao SRWL (koji je bas dobro adaptirao pricu i borbe iz Frontier). Svidelo mi se i sto su ubacili muziku od Fire Bomber (Totsugeki Love Heart) koja je nazalost i jedna od boljih pesama koje sam cuo u te dve epizode. Jedino je OP (Triangler) bio cool, ali instrumentalno samo posto su reci kao neka nasa domaca pesma, ona fora "Ljubi mene ili nju", "Pipni me da budemo zajedno" etc. Glas je lep tho. Maaya Sakamoto peva ako se ne varam. Ali je i dalje shit lyrics. Jos jedna Macross 7 stvar koja mi se svidela je pocetak koncerta kad se Sheryl "razdere" "Listen to my song!" sto je pa postao catchphrase Basare.

tl;dr - Deluje slabije od Macross 7, ali videcemo. Time will tell :3

599Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 31 Dec 2011 - 2:38


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Wolf's rain i Honey and Clover II.

600Anime - trenutno gledate - Page 24 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 31 Dec 2011 - 3:10


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Zavrsio Penguindrum.
Mogao bih poceti DtB: Ryuusei no Gemini ili Higurashi.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions