Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 25 od 29]

601Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 31 Dec 2011 - 4:41


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Steins;Gate. Prilicno zanimljivo. Okarin je blago iritantan, ali moze se gledati. ~

Skoro sam i odgledao Sengoku Basara The Last Party i podsetio se zasto toliko mnogo volim Ieyasu-a. <3

602Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 31 Dec 2011 - 10:38


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao sa Milicom Hen Zemi TV BD verziju (koja se bas bas razlikuje od TV verzije) i sam GaoGaiGar kao 300. anime. Hen Zemi je bio okay anime, zanimljivi likovi i uglavnom smesan kad uzmu neke stvari i pretvore u deep stuff. GaoGaiGar je ono..jedan od najmanly robot animea koje sam gledao (Mazinger Z i Getter Robo jos nisam gledao) i uglavnom zanimljiv. Prva polovina je vise u fazonu klasicnih Super Robot naslova, dok u drugoj vec postaje mnogo ozbiljniji. Svidja mi se sto su i neprijatelji "pametni" as in, ne napadaju jednom godisnje, nego i par puta jednog dana ako treba, tj. ne daju likovima vremena da se oporave od borbe, zbog cega su bas cesto bili u "It's a Pinch!" modu. Nije remek delo, ali za svakog mecha fana must watch (sem ako nije iskljucivo Real Robot fan, onda naslov za zaobilazenje lol).

603Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 1 Jan 2012 - 4:32


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Break Blade serijal.

604Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 1 Jan 2012 - 6:50


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Scrapped Princess i Working'!! zajedno s rewatchom Naruta koji sam privela kraju.

605Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 3 Jan 2012 - 8:10


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Томодаћи и Црвена линија -> одлични.
Carnival Phantasm -> Одличан, чекам преводе за последње 4 епизоде.
Његове и њене околности -> Наставио, (још) није лоше.

606Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 3 Jan 2012 - 8:45


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Minami-ke

607Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 3 Jan 2012 - 9:08


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Poceo sa Milicom Hidamari Sketch. Odgledali 5ep, so far so good za mene. Takodje poceli i Maria+Holic koji mi se toliko dopao da sam zaspao posle 4. epizode. Mozda sam bio umoran. Odgledao sam Fate/Prototype koji je bio govno jer sense doesn't make. Kao neki trailer da gledam ili jos preciznije, kao goru verziju onog TV recap speciala FSN. Poceo sam i Natsume 4. sezonu (prethodne nisam gledao) i svidela mi se prva ep. To je to :3

608Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 3 Jan 2012 - 11:49


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Sto se Prototype-a tice, ista reakcija. Izgleda kao obicni tizer [sto u neku ruku i jeste]. Anime - trenutno gledate - Page 25 3616433288

A Natsume ti nece praviti probleme iako nisi gledao prethodne sezone, samo neces znati neke likove koji su se vec pojavljivali [kao npr Matoba, on se pojavio u 3 sezoni], ali overall uzivaces. Mada, steta je da se ne pogledaju i ostali delovi, Natsume je zaista <3

609Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 6 Jan 2012 - 11:40


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsio Maria Holic. Fin naslov, ali glavna previse smara. Lepo je videti toliko perverznu devojku, ali pretera ga. Zajebala je i Tomokija, svaka cast.

Sad pored Hidamari krenuli i Black Lagoon koji mi nije bas legao posle 3 ep. Mozda postaje bolji, ali koliko cujem, Revy je tako gradjena, da meci prolaze kroz nju, tako da mi se nece bas svideti. Zasto je toliko tesko da se nacrta kako se neko pomera. Ne, uvek moraju da budu imuni na metke. Also, zavrsismo Re:Cutey Honey. Jedan od najboljih Gainaxovih naslova koje sam gledao (Gunbuster jos nisam gledao), mozda zbog toga sto je adaptacija (ili remake) naslova Go Nagaia. Verovatno mi se zato svideo. Moram nekad i original da odgledam.

Od ongoinga krenuo Recorder to Randoseru koji obecava fun, samo steta sto je 3min, i krenuo sam New Prince of Tennis koji mi se takodje bas svideo u toj prvoj epizodi. Prilicno dobro poceli. Moram nekad da odgledam i prvi PoT do kraja. Trebam krenuti sutra Kill me Baby (cisto da probam, deluje kao crap sa izlizanom komedijom poput Nichijou) i Amagami SS+ (high hopes za best romance godine koji ne pada u shoujo kategoriju).

610Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 6 Jan 2012 - 12:56


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Завршио:
C³ - занимљиво за гледање иако прича нема смисла.
Fate/Zero
Kare Kano - Ово је морало да буде многомногомного боље. Није лоше, али штета што није заблистао онако како је требало. Видело се да имају проблем са буџетом, анимације готово да нема у неким епизодама, а да не споменем рикеп епизоде, still shots и црно-беле сцене (готово цела последња епизода је била црно-бела!).
One Piece: Strong World - забавно, али врло предвидљиво и провидно. Ништа ново у One Piece свету, сличне ствари су већ обрађене у серији.

Ставио сам ММ! да се скида тако да ћу можда њега почети.

611Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 7 Jan 2012 - 1:13


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Zavrsio Suzumiya Haruhi obje sezone, sad samo film ostao.
Poceo Higurashi Kai.

612Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 7 Jan 2012 - 1:58


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zavrsih No.6 pre dva dana, a pre toga Steins;Gate. Trenutno gledam Dantalian no Shoka. Anime - trenutno gledate - Page 25 543999

613Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 7 Jan 2012 - 2:27


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Anime - trenutno gledate - Page 25 News22318

Poyopoyo Kansatsu Nikki~! >w< IT'S SO PHAT! Anime - trenutno gledate - Page 25 2048

614Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 7 Jan 2012 - 7:38


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Gledao sam juce prvu epizodu Kill me Baby, znaci, mozda najdosadniji anime radjen po 4-koma mangi koji sam do sada gledao. Bukvalno nije bila ijedna scena koja me je zasmejala tokom cele epizode. JEDNA, IS IT THAT MUCH TO ASK FOR ;_;

615Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 7 Jan 2012 - 22:50


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsavam Scrapped Princess i Saikano i nekako gubim zelju za gledanjem bilo cega novog, mislim da cu da rewatchujem Baccano! ili Kuroshitsuji.

616Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 0:20


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Uz Dantalian no Shouka sam uzeo da gledam i Tokyo Majin [s]insert long name here[/s].

Ah, al je dobar. ;q;

617Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 1:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
AlanViBritannia ::
Ah, al je dobar. ;q;

Anime - trenutno gledate - Page 25 3616433288 Ocekivano. Svi likovi su prilicno simpaticni, ali radnja animea je zbrkana. :x

618Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 2:43


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
... Sto mi nisi rekla da postoji neko kao on, gledao bih ranije. >_>

619Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 6:23


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Nisi pitao. @__@

620Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 7:24


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Sad pitam. Neki anime da ima lika po mom ukusu. Pucaj. [ps ima li Baccano nekog da bi mi se svideo? Anime - trenutno gledate - Page 25 3616433288]

621Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 7:40


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Немојте овде да ћаскате.

ОТ:
Завршио ММ! и Mawaru Penguindrum.
Настављам Mirai Nikki. Задавио бих Јукитеруа, иритира ме скоро као Ганта...

622Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 7:44


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
AlanViBritannia ::[ps ima li Baccano nekog da bi mi se svideo? Anime - trenutno gledate - Page 25 3616433288]

Po meni Vino je car, a i Luck je cool.
Mada za tebe je vise Ladd Russo..
---

Gledam Binbou Shimai Monogatari.

623Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 8 Jan 2012 - 12:12


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Nisemonogatari, y u no air more often ~ <3

624Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 10 Jan 2012 - 9:19


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pocela Nisemonogatari, Ano Natsu de Matteru i Another.
Zavrsila Black Lagoon, Maria Holic, Hidamari Sketch i Hidamari specijale.
Planiram da pocnem Dirty Pair i takoc.

625Anime - trenutno gledate - Page 25 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 12 Jan 2012 - 5:28


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Tiger & Bunny. Blue Rose је тако еротична. Anime - trenutno gledate - Page 25 47275


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions