Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 27 od 29]

651Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 11 Feb 2012 - 0:59


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Обновио Bakemonogatari, добро ми је дошло подсећање пре гледања Нисемоногатарија.
Двоумио сам се између Курагехиме и Ками Номи 2, али изабрах први.

652Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 12 Feb 2012 - 2:29


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Rewatchovala Shaban King i pocela Sukisho.

653Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 12 Feb 2012 - 4:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsila Tokyo Magnitude 8.0 i rewatchujem DRRR!!.

654Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Feb 2012 - 5:54


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Juce sam zavrsila Steins;Gate. Pocecu Kobato ovih dana.

655Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Feb 2012 - 7:32


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Поч'о Slam Dunk, видећу докле ћу догурати.

656Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 13 Feb 2012 - 12:24


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
Bila počela gledati Honey and Clover i Hakushaku to Yousei, ali sam morala prestati zbog obaveza... sad ću morati nastaviti Anime - trenutno gledate - Page 27 3616433288

657Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 19 Feb 2012 - 8:00


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
"I AM SHOCK!"

Odgledao Ikkitousen: Shuugaku Toushi Keppuuroku. OVA je bila odlicna. Nisam ocekivao da ce Ikkitousen ikad biti dobar kao nekad, narocito posle trece sezone... S obzirom da mi se svidjaju Kanu i Ryomou, bio mi je i cool fanservice sa njima. Borbe su bas cool bile <3

658Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 19 Feb 2012 - 8:34


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Gledam Simoun, a bit of shoujo-ai goodness.

659Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 19 Feb 2012 - 13:59


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Zero no Tsukaima i Gundam 00 S2

660Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 28 Mar 2012 - 6:20


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Another.

Shit sucks so far.

661Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 28 Mar 2012 - 7:19


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Ga-Rei: Zero
I Gintama kad hocu malo da se opustim...

662Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 29 Mar 2012 - 7:25


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Zavrsila sam Kobato (probacu da napisem nesto) i gledam Mawaru Penguindrum.

663Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 29 Mar 2012 - 8:57


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Poceo sam Ochame na Futago. Zanimljiv naslov i opusta taman posle shitty kolokvijuma iz matematike. Samo sto nikad ne bih rekao da je iz 90ih, deluje dosta starije lol.

664Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 29 Mar 2012 - 9:32


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Sad cu da krenem Code Geass, nekad mi se cini da sam jedina osoba na planeti koja nije ovo odgledala.

665Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 29 Mar 2012 - 11:33


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Nista ne propustas, sem ako ne gledas zbog yaoi subtexta. Ali ne, u prvoj sezoni ga nema. Mislim, jeste Ledouche fag, ali nije bilo hintova. U drugoj vec imas izmedju Roloa i Ledoucha, samo sto je prica ubi boze. Da sam ti, odgledao bih one summary filmove lol.

666Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 29 Mar 2012 - 12:01


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Yu Yu Hakusho 57/112.

667Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 30 Mar 2012 - 0:08


Mina-Tepes

Mina-Tepes

Senpai
Senpai
EnkoKasumi ::Sad cu da krenem Code Geass, nekad mi se cini da sam jedina osoba na planeti koja nije ovo odgledala.
jaooooooo znam kako se osecas ja sam pocela pre neki dan i sad tek vidim sta sam propustala XDDD Laughing

668Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 30 Mar 2012 - 11:44


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Tokyo Godfathers

Anime - trenutno gledate - Page 27 759

669Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 30 Mar 2012 - 12:26


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Диван филм, јеси гледао остала дела режирана од стране Сатоши Кона?

670Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 30 Mar 2012 - 19:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pao rewatch maraton Anothera. Bilo je zabavno i proverio sam da li ima rupa u prici i nema ih. Animacija i crtez su fenomenalni. Jedino sam jedan derp nasao koji ce verovatno biti ispravljen u BD. Remek delo nije, ali bolji naslov prethodnih par godina nisam video. Doduse jos nisam gledao Steins;Gate, i Gundam Unicorn nije jos zavrsen.

671Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 31 Mar 2012 - 4:04


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Чика Толе ::^Диван филм, јеси гледао остала дела режирана од стране Сатоши Кона?

Baš si upotrebio savršenu reč za opis, stvarno divan film. Dap..sa njim mislim da sam pogledao sve u njegovoj režiji, nekako mi je promicao do sada.

Od njegovi dela, Paranoia Agent mi je idalje pri vrhu večne liste.

672Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 2 Apr 2012 - 9:43


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Nastavih i ja taj Kodirani Sir R2 Ledouche i prijatelji. Nisam previse zadovoljan drugom sezonom. Jednostavno nek se odluce vec jednom. Ne moze i homolust i sise. Fanservice je prilicno jadan. I naravno, dem fillers. "Let's have a totally unimportant contest!"

Krenuo i Saint Seiya Omega. Obecavajuc homolust naslov. Ipak je to Saint Seiya, koji je pure homolust naslov (u jednoj sceni se Shun trlja o Hyougi da bi ga odledio). Dem fabulous shotas. Taman nastavih i original :3

673Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 2 Apr 2012 - 12:58


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
Krenuo i Saint Seiya Omega. Obecavajuc homolust naslov. Ipak je to Saint Seiya, koji je pure homolust naslov (u jednoj sceni se Shun trlja o Hyougi da bi ga odledio). Dem fabulous shotas. Taman nastavih i original :3
Seriously tempted to watch it. Anime - trenutno gledate - Page 27 325164

Ipak CG odlazem za kasnije, ne mogu da se natjeram da ga gledam.
U medjuvremenu po 78i put rewatchujem Aoi Bungaku dok smislim sta cu sledece.

674Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 2 Apr 2012 - 23:43


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Katanagatari cu sad poceti.
I naravno Gintama sa strane Very Happy



Correction, ipak pocinjem Aoi Bungaku.

675Anime - trenutno gledate - Page 27 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 4 Apr 2012 - 4:28


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Deadman Wonderland.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions