Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 26 od 29]

626Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 12 Jan 2012 - 5:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Чика Толе ::Tiger & Bunny.
Same here. Kotetsu x Barnaby su tako eroticni. o:

627Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 12 Jan 2012 - 9:33


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Pocela sam Toradora.

628Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 12 Jan 2012 - 10:49


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
^To sine!

Pocela Cossette no Shouzou.

629Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 13 Jan 2012 - 22:44


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ove sezone krenuo:
DAT Summer - Deluje bolje od Ano Hane i deluje da nece biti melodrame i pointless plakanja. Videcemo.
Another - Slicna atmosfera kao u Higurashiju, nadam se samo da ce biti bolje realizovano.
Aquarion EVOL - Ne znam kakav je u odnosu na original, ali me likes.
Area no Kishi - Konacno neki normalan fudbalski anime (volim i super fudbal tho) sa dozom drame i koliko vidim tragedije. Medju favoritima sezone <3
Brave 10 - Posto imamo gay shounen verziju, gay shoujo, sad je red i na gay seinen verziju Sengoku ratnika. Solidno za sad.
Daily Lives of Highschoolers - Kako je Kimi to Boku trebao izgledati ili sta muski stvarno rade, posto sigurno ne jedu kolace na krovu skole. Prva epizoda je bila odlicna i ocekujem isto od ostalih. Medju favoritima sezone <3
Highschool DxD - Hardo ecchi ove sezone. Koncept je okay, ali je realizovan lose. Lik bukvalno umire i zamislja sise koje je video pre nego sto je umro, i zamislja kako umire medju sisama neke druge. Also, smorili vise sa klubom perverznjaka.
Inu x Boku SS - Deluje zanimljivo.
Kill me Baby - Baby, please kill me. Zasto gledam ovo? Sprzice mi mozak do poslednje epizode ako pratim. Toliko je dumb da je neverovatno. Bukvalno me u dve epizode nije nijedan geg nasmejao. OP jeste catchy, ali je i dalje dumb.
Mouretsu Pirates - Delovalo kao neki ecchi/moe crap, na kraju ispalo prilicno zanimljivo.
Natsume 4 - Nemam predstave kakve su prethodne sezone, ali je ova zanimljiva, pa cu krenuti i prethodne nekad.
New Prince of Tennis - Super krenulo. Medju favoritima sezone <3
Nisemonogatari - Solidno.
Papa no Iukoto wo Kikinasai! - Ne znam bas sta da mislim o ovome... Mozda ispadne okay.
Recorder to Randoseru - Bedak sto traje 3min po epizodi, posto je stvarno zanimljiv koncept. Ovako prekratko i prebrzo prodje.
Rinne no Lagrange - Naslednik Star Drivera? Nadam se da ce biti jednako zabavan. Medju favoritima sezone <3
Senki Zesshou Symphogear - So far so good. Lici kao Sacred Seven sa curama + pevanje. Zanimljiv koncept.
Tantei Opera Milky Holmes 2 - Naslov za zaobilazenje. Toliko je glupo da je gori od Kill me Baby.
Thermae Romae - Favorit sezone. Steta sto ce imati samo 6ep od 13min. Bas je fun za gledanje.
Zero no Tsukaima F - Posto nisam gledao prethodne sezone, ne znam bas sta da mislim o njemu.
I to je to. Trebam krenuti jos Smile Precure, Black Rock Shooter i onaj ecchi Gokujyo ili kako se zove. Amagami SS+ takodje planiram, ali prvo da pogledam odgovarajuci arc u prethodnom.


Od zavrsenih sam krenuo Cassherna, odgledao dve epizode, so far so good. Zavrsio sam Ika Musume 2 kod kog me bas iznenadilo sto skoro niko kog znam nije gledao, iako je anime poznat i dobar. Polako gledam i ongoinge iz prethodne sezone, pokusavajuci da sustignem (HxH i Gundam AGE trenutno).

630Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 14 Jan 2012 - 16:17


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Завршио сам Hen Zemi, врло смешна, занимљива и едукативна болештина. Anime - trenutno gledate - Page 26 342445

Тренутно гледам:
Nichijou - Ок је, насмејао ме је у више наврата тако да ћу да гледам. That loli professor turns me on.
Blood-C - Стигао сам до 7. епизоде и пријатно сам изненађен.

631Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 21 Jan 2012 - 6:38


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Osim ongoinga krenula sam s rewatchovanjem Baccano!-a, sledeci na listi Kuroshitsuji.

632Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 21 Jan 2012 - 11:25


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
RahXephon

633Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 22 Jan 2012 - 0:51


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Saraiya Goyou

634Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 23 Jan 2012 - 3:53


~Death Ripper~

~Death Ripper~

Senpai
Senpai
Bakuman 2 (ongoing), Mirai Nikki (ongoing) i Claymore.

635Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 23 Jan 2012 - 7:10


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao neke OVAe i filmove:
Flying Ghost Ship. Mislim da je najstariji anime film koji sam gledao, a cini mi se da i najstariji anime u globalu (Mila Superstar je iste godine ali u decembru pocela sa emitovanjem). Mada brzo ce se promeniti to. Uglavnom, film je dobar i animacija je prilicno dobra za to vreme, cak bolja i od nekih serija u drugoj polovini 70ih. Film je tipican Sci-Fi flick iz 60ih. Za ljubitelje tih klasicnih Sci-Fi filmova bi dobro dosao ovaj film.
Sol Bianca - OVA koju cak ni Akai nije gledao. Prilicno dobra moram reci. Nije sad bog zna sta, ali je gledljiva i ima lep dizajn. Steta sto je epizodicno i sto ima otvoren kraj, a ima dve epizode.
Sins of Flesh - Dobar hentai, cak mi se svideo i vise od Dark Love. Prica je bila zanimljiva i dizajn je bio super.
First Squad - Jako jako los film. Preporuka nikome. Jeste da je dizajn lep i da glavna likusa deluje badass (Ruskinja sa katanom), ali je prica skroz lose ispricana i likovi nemaju emocije. Mozda je to zbog ruske sinhronizacije, ali je opet lose (a to je original).

Od serija se gleda:
Dear Boys koji je jako derp. Anime je iz ovog veka, a Captain Tsubasa je imao bolju animaciju tokom fudbala (mada ovo je kosarka). Malo mi je cudan CGI u kosarci, kao i eurobeat muzika (koju volim). Likovi su zanimljivi i prica je okay, samo sto je derp. Mada ne smeta mi previse.
Shinzo Ningen Casshern, ostale mi jos 10epizode. U pocetku je bio malo tezak za gledanje zbog epizodicnosti, mada je i kasnije epizodican, ali se nekako navikne i postane zarazan i tera vise da se gleda. Prica i atmosfera je jako dobra, i moze se odmah primetiti da je Tomino radio na prici. Svidja mi se kako Braiking Boss, iako glavni negativac, nema preveliku moc koju obicno negativci imaju. Mada tek trebam videti konacni obracun, BB vs Casshan. Luna je bas cute.
Muteki Choujin Zanbot 3, ostale jos 9epizode. Jedan od matorih animea na kojima je radio Tomino. Iako tipican Super Robot naslov, anime ima nesto sto mnogi nemaju, a to je tragedija. Obicno se bore protiv zla i unistavaju sve oko sebe i nikom nista. Ovde se ta steta i gubici bas osecaju, posto mozemo videti kroz sta prolaze sporedni likovi (Kozuki, Aki i Michi) i kako cela ta borba izgleda kroz njihove oci (neodgovornost Kappeia koji uopte ne vodi racuna o okolini i bori se gde stigne). Svakako zanimljiv naslov.

636Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 28 Jan 2012 - 12:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Upravo zavrsila Ristorante Paradiso. Divan anime, savsen za opustanje, 8/10.
Rewatchujem i Kuroshitsuji i trazim neki dobar shoujo-ai za poceti.

637Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 28 Jan 2012 - 13:00


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Gledaj Marimite, ako to ne zasiti shoujo ai potrebe ne znam sta ce Very Happy. Preporucio bih ti Utenu da gledas ali to ti je verovatno matoro, Mai HiME/Otome mozda? Nisam gledao ali kazu da je Simoun dobar, CGI je crappy ali nista ti nece faliti. Straweberry Panic je isto cool, cak ima i odnosa medju devojkama posto smo ustanovili da je to bitno za svaku romansu Very Happy. Kannazuki no Miko mozes isto da pogledas, najbolji anime svih vremena, dzinovski roboti, lezbejke i borba za spasavanje sveta, sta ima bolje od toga Very Happy?

Edit: Cini mi se da sam postovao ovo vec ali eto, da se podsetimo

638Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 28 Jan 2012 - 13:26


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::Gledaj Marimite, ako to ne zasiti shoujo ai potrebe ne znam sta ce Very Happy. Preporucio bih ti Utenu da gledas ali to ti je verovatno matoro, Mai HiME/Otome mozda? Nisam gledao ali kazu da je Simoun dobar, CGI je crappy ali nista ti nece faliti. Straweberry Panic je isto cool, cak ima i odnosa medju devojkama posto smo ustanovili da je to bitno za svaku romansu Very Happy. Kannazuki no Miko mozes isto da pogledas, najbolji anime svih vremena, dzinovski roboti, lezbejke i borba za spasavanje sveta, sta ima bolje od toga Very Happy?

Edit: Cini mi se da sam postovao ovo vec ali eto, da se podsetimo


Ne treba mi preporuka, ali hvala u svakom slucaju. Odlucila sam se za Sasameki Koto, ali ce pricekati dok zavrsim Kuro-a. ^^

639Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 28 Jan 2012 - 22:24


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgleh sinoc poslednju epizodu Thermae Romae. Bilo lepo i kratko, i moram reci da sam zadovoljan duzinom. Da je trajao 12 ep ne bi bio ovoliko awesome. Ali ajde da kazem, srecom dobijamo i special koji ce biti dodatna epizoda, verovatno u Jerusalimu. Jedino mi se nije bas svidelo sto su celu epizodu ispucali na jedan dogadjaj. Bolje da su dve lokacije obisli, ali pitanje je sta bi obisao kad je vec bio u kupaliste, onsen, kupatilo nekog dede, kadu u prodavnici i sad u onsen village. Moram odgledati opet ceo kad izadje special XD

Sad pauzirao sve zapocete projekte i krenuo Suite Precure i Yu-Gi-Oh! da gledam, malo da se opustim. I naravno ongoing uz to.

640Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 1 Feb 2012 - 6:57


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Sora no Otoshimono: Forte
Mobile Suit Gundam 00

641Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 1 Feb 2012 - 8:07


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ryo ::Mobile Suit Gundam 00

Utiskovi?

OT:
Dantalian no Shoka- prilicno lep anime, zanimljiv. Anime - trenutno gledate - Page 26 543999
Tokyo Majin- kul, ali za sad je na semi-on holdu. x)

642Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 1 Feb 2012 - 9:54


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
AlanViBritannia ::Utiskovi?
Svidja mi se, mada me podsjeca na Code Geass dosta. Vjerovatno zbog Sunrise-a.

643Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 1 Feb 2012 - 10:41


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
... That's a good thing, right? Very Happy

644Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 2 Feb 2012 - 4:20


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Moze se reci, mada zelim da ostane na tome da me samo podsjecana CG...

645Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 2 Feb 2012 - 6:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsila sam Ristorante Paradiso i Colorful i gledam Saraiya Goyou.

646Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 3 Feb 2012 - 10:41


WhiteDemon

WhiteDemon

Senpai
Senpai
Zavrsila sam Elfen Lied i Wolf's rain,a trenutno gledam Gintama i Naruto Shippuden Anime - trenutno gledate - Page 26 543999

647Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 5 Feb 2012 - 13:58


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Guilty Crown до дванаесте, видећу да ли да наставим одмах или да сачекам крај...
Почех и Ben-to.

648Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 5 Feb 2012 - 23:40


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Odgledala sam Peach Girl i sad ću valjda Strawberry Panic.

649Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 6 Feb 2012 - 2:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pored 24 ongoinga i Yu-Gi-Oh! sam krenuo Manyuu Hikenchou gde se ceo anime bukvalno vrti oko sisa. Iako je prica smesna, za sad je mozda najzanimljiviji sengoku anime koji sam gledao. Fora je kao, zene koje imaju velike sise su visa klasa, a zene sa malim su niza. I postoji Manyuu klan koji "sece" i smanjuje sise (vise kao magic). Za ecchi anime je prica konkretna. Ne pokusava da ima neki deep plot, samo sto su sise ogavne u vecini slucajeva. Nisam bas fan sisa koje vise 1m i jos ih zena vrti u krug da bi hipnotisala zrtvu. Al ono, nonsense anime za odmor od ozbiljnih.

Da li je neko poceo Smile Precure? Ja veceras trebam poceti. Deluje zanimljivo, opet uveli pocetni format od vise cura ako se ne varam. Trebao bih i Suite Precure da nastavim vec jednom..

650Anime - trenutno gledate - Page 26 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 6 Feb 2012 - 6:29


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Pored 24 ongoinga i Yu-Gi-Oh! sam krenuo Manyuu Hikenchou gde se ceo anime bukvalno vrti oko sisa. Iako je prica smesna, za sad je mozda najzanimljiviji sengoku anime koji sam gledao. Fora je kao, zene koje imaju velike sise su visa klasa, a zene sa malim su niza. I postoji Manyuu klan koji "sece" i smanjuje sise (vise kao magic). Za ecchi anime je prica konkretna. Ne pokusava da ima neki deep plot, samo sto su sise ogavne u vecini slucajeva. Nisam bas fan sisa koje vise 1m i jos ih zena vrti u krug da bi hipnotisala zrtvu. Al ono, nonsense anime za odmor od ozbiljnih.

Jao mene je taj anime izludio. Najbolje su "secret techniques" ovih klanova. Anime - trenutno gledate - Page 26 3616433288 Ipak nikad nisam odmakla dalje od druge epizode.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions