Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 21 od 29]

501Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 11:05


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
EnkoKasumi ::
Angelus ::^Fenomenalan je ZL, zar ne? Very Happy
Ne. o_O
Jedva sam mu 6 dala. Ne znam jel gora animacija [jer likovi najcasce samo stoje ispred pokretne pozadine, a da ne pominjem scene klanja], ili to sto su onako masakrirali pricu. Nista nije doreceno, maltene je radnja tek pocela a oni zavrsise. I sto su zadnje dvije ep OVA kad samo nastavljaju pricu serije?
Dobro, bilo je i dobrih stvari kao npr... Shito [Sakurai Takahiro <3] i yuri/yaoi fanservis.

Anime je prekinut zbog budzeta. No money no anim00.
A, to sam i pretpostavila. Tuzno, mogao je biti solidan.

502Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 26 Avg 2011 - 16:39


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Odgledala 7 ep. Mawaru Penguindrum~

503Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 28 Avg 2011 - 6:28


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Uzeo Rose of Versailles da gledam :3

504Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 31 Avg 2011 - 10:52


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Dropped - Gungrave, nisam raspolozena za jos jedan crnjak s mafijom.
Zavrsen - Ultraviolet Code: 044.
Gledam - Angel Beats.

505Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 31 Avg 2011 - 17:18


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Jos malo pa zavrsavam Nichijou.

506Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 0:20


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Nastavio Hanasaku Iroha :3

507Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 1:44


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Završila Clannad ~After story~ počinjem Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai čim nađem gde da skinem Anime - trenutno gledate - Page 21 543999

508Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 7:30


Loli

avatar

Administrator
Administrator
corwin_r ::Nastavio Hanasaku Iroha :3

:3

509Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 7:48


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Osecam se kao fat otaku scum sto kazem ovo ali najbolji antic za sada mi je bilo ono kada se Minchi naljuti na Ohanu i onda bude "LAKU NOC", "DOBRO JUTRO". Serija ima gorgeous character dizajn i art a sama drama za razliku od Ano Hane ne deluje toliko usiljena. Samo, kako je Ohana znala gde konopac treba da ide za bondage cvor? Nesto mi je sumnjivo tu @_@.

510Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 8:19


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Najbolje kod animea je to što nikad ne dosadi, bar u mom slučaju. D: A najbolja je scena bila sa JUSTDIERIGHTNOW, Minchi je super lik. :3

511Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 9:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::Samo, kako je Ohana znala gde konopac treba da ide za bondage cvor? Nesto mi je sumnjivo tu @_@.

Mamin uticaj nesumnjivo. U zadnjoj epizodi samo sto joj nije pocela prepricavati svoje seksualne fantazije. Rolling Eyes

512Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 11:47


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Završio Rose of Versailles pre Saše. @_@

Gledam Beck, ali sad stvarno. Anime - trenutno gledate - Page 21 3616433288

513Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 1 Sep 2011 - 22:35


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Lady Oscar je anime koji se treba lagano gledati i uzivati, ipak je star 32god. Zar bi vino staro 32god popio odjednom? @_@

I tako, zavrsih i ja to remek delo. Sledeci na redu:
[SSP-Corp] Demon Lord Dante
Mazinger Z

S obzirom da Mazinger ima 90+ep i jos je snimak prilicno los (VHS valjda) icicu polako pa cu gledati paralelno sa drugim naslovima :3

514Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 3 Sep 2011 - 10:57


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsih Kuragehime, 6/10.
Poceh Kampfer i Blue Drop.

515Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 5 Sep 2011 - 22:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zavrsis Mao Dante. Fin anime, samo sto bi bolje bilo da su 3ep OVA izbacili umesto serije.
Krenuo La Seine no Hoshi i sad trebam konacno krenuti BD Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain dakara ne. Vec pola godine hocu to da gledam @_@

516Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 6 Sep 2011 - 6:04


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Nastavljam Bakemonogatari~

517Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 7 Sep 2011 - 12:15


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Pocinjem BL: Roberta's Blood Trail i odgledah Sengoku Basara 2 OVA.

518Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 7 Sep 2011 - 20:37


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Zavrsila Bakemonogatari, nastavljam Nichijou~

519Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 7 Sep 2011 - 22:41


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Završio Beck. Dobar muzički anime u kome se zapravo radi o muzici.

Verovatno ću sada/večeras početi (nastaviti) Blood+ ako se ne predomislim.

520Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 8 Sep 2011 - 2:40


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ah, ispala, nije izasao ceo Nichijou :<
Nastavljam Hidan no Aria~

521Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 8 Sep 2011 - 2:49


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pored Oniichan i La Seine no Hoshi, uzeo i malo Detective Conan. Malo dobre misterije nece naskoditi :3

522Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 11 Sep 2011 - 8:30


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Tiger & Bunny sustizem, dobro je da sam ih dosta sad sustigao pred zadnju sedmicu prikazivanja.. Steins;Gate, No.6 mada bilo je i onih koje sam na silu gledao, Kamisama Dolls.. Dok sam Kamisama Memochou i Usagi Drop dropovao... Kamisama Memochou zbog NEET detective loli-ja, toliko me iznervirala da sam samo zbog nje ovo dropovao, a Usagi Drop zbog art-a. Pokusacu ga ponovo gledati nakon ste se i zadnja epizoda prikaze...

523Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 11 Sep 2011 - 11:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kai Doh Maru odgledah, fin OVA iako tuzan, 7/10.

Zavrsih::

Angel Beats + OVA, 8/10.
Kampfer + Ova, 7/10.
Blue Drop, 8/10.
Steins;Gate, 10/10.

Gledam::

Witch Hunter Robin, rewatch.
Red Garden

524Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 15 Sep 2011 - 6:15


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Razvlacim Clannad: After Story -w-

525Anime - trenutno gledate - Page 21 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 15 Sep 2011 - 8:03


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Uzeo da gledam Code Geass, jako los anime, pogotovu deo sa skolom. Gledam samo zbog Karen.
Takodje, uzeo da gledam DBZ filmove. Za sad odgledao prva dva filma. Prica je prosecna, cisto tu da zapocne tucu izmedju Son Gokua i neprijatelja. Jedina stvar koja mi se svidela je mix Son Gokuove i Piccolove teme. Malo Makafushigi Adventure, malo Piccolo Daimao theme. Steta sto je nema u soundtracku (ipak je to samo mix dve pesme)


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions