Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 6]

101Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 3:27


kifla

kifla

Sensei
Sensei
pokemoni & EVANGELION....

102Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 3:29


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Let's see..

School Rumble i Berserk. Yes.

103Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 3:30


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Saty666 ::Clannad

Sta fali Clannad-u?

104Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 4:20


Katja-chii

Katja-chii

Sensei
Sensei
On je sam sebe prozvao najvećim CLANNAD haterom. x3
Ali što? Ak ga čovjek ne voli ne voli ga - neću ga mučiti jer ne voli CLANNAD.

105Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 4:43


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Hocemo,mucicemo ga Very Happy.

106Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 4:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ni ja ne volim Clannad ni slicne drama animee. Ukusi su razliciti, nije svako Clannad fan.

Anyway, najgori animei koje sam droppovala bili bi::

Ergo Proxy
Seikon no Qwaser
Vampire Knight
Hokuto no Hen

A koje sam odgledala::

Wonderful Days
I Love My Little Sister
Candy Boy
Papa to Kiss in the Dark

107Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 5:20


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ja ne volim Paradise Kiss i VK.

108Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 5:40


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
VK
One Piece
Naruto
Clannad
Naruto Shippuuden
Dragon Ball

109Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 6:32


Katja-chii

Katja-chii

Sensei
Sensei
Droppala VK,Rosario+Vampire+some mahou shoujo crap

110Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 6:36


Saty666

Saty666

Tenshi
Tenshi
Asuna-san ::
Saty666 ::Clannad

Sta fali Clannad-u?

Nesvidja mi se Art posebno oci kako su nacrtane, sve je nekako feminizirano, prica nema veza sa mozgom, likovi su nesto pa nije bas najgore ali cisto su iritirajuci, onda SF i Slice of Life mi je nesto nespojivo, drame neke jedva da ima pa kao anime spanska serija sa SF elementima meni tako izgleda itd

@Topic: He is my Master i to mi je uzas

111Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 8:24


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Da dodam i Kiss x sis O:

112Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 8:26


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Oshi ::Da dodam i Kiss x sis O:

Kako ovo dete lazeee Very Happy What a Face
Joj, tek sad skontah da se ovaj anime zove Wonderful Days... Koji smor What a Face

113Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 8:43


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Meh, sada nemam nijedan najgori. Iskreno ne volim da mrzim anime-e ._.

114Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 8:52


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ne volis da mrzis Very Happy
Kod mene je slican slucaj, mada ja ne gledam ono sto me ne zanima.

115Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 8:54


Dylis

Dylis

Leader
Leader
^This. I onda necu da pljujem ako nisam gledala [mada, ima nekih naslova koji me zivciraju kad ih vidim ; A ; ali to je nebitno]

116Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 11:45


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
[quote=&quoteShannon]Iskreno ne volim da mrzim anime-e ._.[/quote]

D:

Kod mene, u ovom trenutku, prvo mesto na mojoj shit listi zauzima smece po imenu Hajime no (smor)Ippo. Iako sam tek na polovini animea, svakom epizodom postaje debilniji i kad gledam jednu epizodu, cini mi se kao da gledam jedan film od 2 sata. Definitivno najprecenjeniji anime svih vremena.

117Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 13:08


Rey

Rey

Leader
Leader
Moja trenutna shit lista:
Attack No. 1
Chobits
Fate/stay night
Kuroshitsuji
Naruto: Shippuuden
Rozen Maiden
Seikon no Qwaser
Mars Of Destruction
Kakugo no Susume
Vampire Knight
Vampire Knight Guilty
Excel Saga

118Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 13:18


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Kufufu, rejpovace te ovi FSN ludakovi.

119Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 13:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Rej je troll. Ne bih njega shvatio ozbiljno.

120Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 21:01


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Rey ::Rozen Maiden

Hate you Sad What a Face

@Archer

Najgori anime ikada.... - Page 5 Troll

121Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 21 Jun 2010 - 23:25


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Pa šta ako ne voli?? o.O
Ukusi su različiti,duh~
On to ne voli a vi volite,pa šta?
Ni ja ne volim Clannad i Kiss x sis pa ne napadam fanove ovih animea.
blah~

122Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 3:58


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
SnG ::One Piece i School Rumble. Makes me wanna shit.
Najgori anime ikada.... - Page 5 543999

ljudi su izgleda promasili poentu topica. pise NAJgori, ne losi. NAJgori je nesto najgore, crap. naruto kolko god da je crap ne moze biti najgori, jer postoje stotine gorih. isto tako, kako mogu ljudi reci da je anime najgori, a gledali su 4kids verziju? pokemon na japanskom je sigurno bolji. kao sto su i Yugioh i Dragon Ball Z. Yugioh 4kids je crap, nema smisla, dok je originalan Yugioh odlican (ima nasilja ftw).
razumem da za pokemone kazu da je najgori iako nije, ali kako neko moze reci Digimon, One Piece, HOKUTO NO KEN, Attack no 1? Hokuto no Ken je jedan od najboljih Shonena. Najmanly anime.

OT: Final Fantasy Unlimited je jako los, jedini anime pored Lucky Star (nije najgori po meni, samo mi se ne svidja) koji sam droppovao. Tu je naravno i Mars of Destruction. Jedino je soundtrack bio dobar. Moonlight Sonata ftw.

123Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 4:02


Akai

Akai

Akuma
Akuma
probajte California Crisis... primer jako lošeg anime-a Wink

http://www.bakabt.com/152588-california-crisis-box.html

Tu imate opis, slike i torrent.
Ima samo jednu epizodu, ako zelite da se okušate - samo napred,
ali nemojte reći da vas nisam upozorio XD

124Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 5:24


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
SnG ::One Piece i School Rumble. Makes me wanna shit.
Najgori anime ikada.... - Page 5 543999


razumem da za pokemone kazu da je najgori iako nije, ali kako neko moze reci HOKUTO NO KEN, Attack no 1? Hokuto no Ken je jedan od najboljih Shonena. Najmanly anime.
^To sam bila ja. Ukusi su razliciti. Raspravljati o ovome nema poentu.

125Najgori anime ikada.... - Page 5 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 7:42


Akai

Akai

Akuma
Akuma
^upravo je u tome poenta. Nije pitanje ukusa. Moze da ti se nešto ne dopadne a da opet bude kvalitetno/dobro, jednostavno nije nešto u čemu uživaš Najgori anime ikada.... - Page 5 543999

Najgori anime bi trebalo biti nešto što je po svim osnovama toliko loše da nema kome bi se uopšte dopalo ^___-

... ili bar približno tome.

Svaki anime koji ima veliki broj fanova, ne može biti toliko loš ako ima puno ljudi koji ga vole... mora da ga vole zbog nečega. To što vama možda dotični anime smeta, to je druga stvar ^^


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions