Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 6]

76Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 22 Jan 2010 - 12:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
O boze, kak ti neki anime moze bit najgori kad nesi gledal ni 5 min edne ep =.=

77Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 22 Jan 2010 - 12:50


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zato sam ja pogledao tri epizode School Rumble-a, i zakljucujem.. da ga ne zelim gledati ni dok serem.

78Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 22 Jan 2010 - 13:04


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
A pa nisam gledala,al' sam citala O:
Iz mange zakljucujem da je i anime slican,pa. (Kontam da si mi rekla da nije.)
Nemoj se ljutiti na mene,svi imamo drugacije ukuse Najgori anime ikada.... - Page 4 3616433288
Evo obecavam da cu odgledati NANU jednom Najgori anime ikada.... - Page 4 3616433288

79Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 23 Jan 2010 - 9:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ma ne ljutim se zbog ukusa, neg kak brzo odluci da ti e najgori a nis ne pogleda Najgori anime ikada.... - Page 4 3616433288

80Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 23 Jan 2010 - 9:40


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
EnkoKasumi ::Ergo Proxy
Rispekt.

81Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 23 Jan 2010 - 10:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Bernkastel ::
EnkoKasumi ::Ergo Proxy
Rispekt.
Ti si edina koja ne misli da san luda zbog ovoga. Volem te. <3

82Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 23 Jan 2010 - 10:14


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ja inace volim Ergo Proxy.
Al' ni ja ne mislim da si luda. (Najgori anime ikada.... - Page 4 3616433288)

83Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 23 Jan 2010 - 10:22


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
XD Fala ti.

84Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 19 Mar 2010 - 1:59


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Ovo sranje ---> http://myanimelist.net/anime.php?id=6392
To je jedini anime kojem sam dao 1



Poslednji izmenio Jovan dana Pet 19 Mar 2010 - 6:46, izmenjeno ukupno 1 puta

85Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 19 Mar 2010 - 6:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Ergo Proxy
+ Seikon no Qwaser

86Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 19 Mar 2010 - 6:46


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
EnkoKasumi ::
+ Seikon no Qwaser

Kako sam na njega mogao da zaboravim.

87Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pet 19 Mar 2010 - 7:04


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Mislim da bi keca dala anime-u Chu-bra. Toliko perverzno, toliko glupo, i bez ikakve normalne price. Svuda u anime-u samo gace i grudnjaci.

88Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 21 Mar 2010 - 14:14


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Hmm, ovakve teme ne volis bas posto stvaraju jaz i nepotrebne konflikte medju ljudima ali pre nego sto se neko oglasi koji je njegov/njen omiljeni anime, trebao bi sve aspekte uzeti u obzir: Animaciju, pricu, muziku, likove i sl. Hvala na razumevanju Very Happy.

Inace moji "favoriti" za ovu kategoriju su izmedju ostalih Mars of the Destruction koji je nekolicina ljudi spomenula pa onda i taj Isshoni Training/Sleeping odnosno Training/Sleeping with Hinako i Ippatsu Kikimusume.

Mars of the Destruction sem nesto novijeg izgleda crteza failuje i svim aspektima sem da zasmeje gledaoca (zvucna gluma je toliko losa, tipa ubiju cudoviste time sto mu raznesu gornji deo tela a ono i dalje vice 10 sekundi posle toga iako bi se svako ko poseduje gram logike zapitao kako to cini). Hinako je prica za sebe, vezbanje i pomoc pri spavanju uz anime? Zanimljiv koncept rekao bi neko... ali ne, nazalost je zesci crap bez ikakve poente a siguran sam da niko nije smrsao/naspavao se gledajuci to. Ippatsu Kikimusume je random short anime, cudi me da ima ocenu 6.16 na anidb-u posto je u pitanju nesto kao Chi'S Sweet Home samo sto je Ippatsu Kikimusume katastrofalan i ima katastrofalan crtez uz OP i ED teme koje meni nisu imale smisla (reklame za live nastup neki ili spot, wtf?).

89Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 21 Mar 2010 - 14:23


Akai

Akai

Akuma
Akuma
hmmm gledao sam previše stvarno loših XD

ergo proxi je i meni bio veliko razočarenje, ali ima dosta gorih npr :

Karasu Tengu Kabuto
Capricorn

kao i taj nesretni "mars of destruction" XD

To su low budget anime-i, sa sklepanom lošom pričom, lošim crtežom/animacijom i katastrofalnim screenplay-om.

Ima low budget anime-a koji su savim ok ( osobito ako su komedije ) ali gore navedene naslove ne preporučujem nikome i 99% sam siguran da se nikome neće dopasti XD

90Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 21 Mar 2010 - 14:29


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Poslusajte Akaija, one ja zarad sveopsteg ljudskog uzivanja u animeu propatio i prosao kroz sito i reseto gledajuci anime naslove diskutabilnog kvalitet da vi ne bi patili! XD

91Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 7 Apr 2010 - 6:31


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
pa ovo je sad stvar ukusa ...
recimo ima nekoliko naslova koje nisam uzivao dok sam gledao ... ali ko zna mozda i zbog raspolozenja ili zbog nekog drugog faktora ...
u svakom slucaju od kojih sam pogledao izdvojio bi:
Shining Tears X Wind - anime koje je radjena po 3 (TRI) igri ...
Gilgamesh - smor od pocetka do kraja, i ako treba da bude neki ozbiljniji anime sa dobro pricom .. it was just boring ...
Fantastic Children - hmm.. pa jednostavno mi se nije svidela nit prica nit ideja ...

92Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 7 Apr 2010 - 7:17


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
slozio bi se oko Shining Tears x Wind da je crappy, toliko su stvari pokusali nagurati u jedan anime i toliko to nije imalo smisla da nikako nije moglo bolje da se odradi. Ova dva nisam gledao pa ne mogu da tvrdim Razz

93Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 7 Apr 2010 - 9:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shining Tears neje zanimljiv uopste :/ Zivotinjke tamo su smijesne. Jedina svijetla strana Xecty i onaj njen brat s cudnim imenom, bil e donekle slatka njihova veza. Animacija e dobra.

94Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 8 Apr 2010 - 5:07


Akai

Akai

Akuma
Akuma
ma animacija i sam crtež, dizajn likova ( Tony Taka FTW ) je dobar. Problem je u priči i u masi elemenata koje su nagurali zajedno, jer ih je valjda mrzelo da prave anime za svaku igru, pa su napravili ovaj bućkuriš XD

F A I L.

95Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 12 Apr 2010 - 4:16


Itachi's lil sis

Itachi's lil sis

Tenshi
Tenshi
Archer ::
..::Black Angel::.. ::Digimoni msm...

Ne vredjaj mi Digimone. Digimoni su do jaja.
shta fali digimonima O.O
OT:pokemoni,mew mew tokyo/power kako vec,death note,..

96Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 12 Apr 2010 - 4:32


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Pa, trenutno najgori na mojoj listi su:

1. Mars of Destruction
2. Aoi Bungaku Series
3. Shining Tears X Wind

97Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 12 Apr 2010 - 5:01


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Yuki Cross ::
Archer ::
..::Black Angel::.. ::Digimoni msm...

Ne vredjaj mi Digimone. Digimoni su do jaja.
shta fali digimonima O.O

Nista, zato i kazem da su do jaja. Very Happy

98Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 12 Apr 2010 - 6:17


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Sve je to cool osmisljeno za odredjene uzraste, ne mogu nekome od 20 godina Pokemoni biti cool ili mogu... Very Happy

99Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 12 Apr 2010 - 6:25


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Jovan ::Ovo sranje ---> http://myanimelist.net/anime.php?id=6392
To je jedini anime kojem sam dao 1

Dodajem MoD

100Najgori anime ikada.... - Page 4 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 19 Maj 2010 - 0:33


Saty666

Saty666

Tenshi
Tenshi
Clannad definitivno!!! I Evangelion je dosta los mada ima bar neke dobre osobine, da je drukcije malo odradjen ne bi bio los!!!


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions