Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 9 od 9]

201Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 10 Nov 2011 - 23:13


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Minami-ke sam gledala <3

Corwine hvala i tebi, dosta mi je, ima da se nagledam. Very Happy

202Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 17 Jan 2012 - 8:59


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Је л' постоји један romance/slice of lfie аниме где је главни мушки лик цундере?

203Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 17 Jan 2012 - 9:13


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Heero iz Gundam Wing je tsundere, mada to nije bas slice of life. Mada zanimljiv je koliko-toliko njegov odnos sa Relenom. Omae Korosu! Very Happy

204Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 17 Jan 2012 - 11:20


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Itazura na Kiss, Marmalade Boy, Nodame Cantabile

205Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 17 Jan 2012 - 14:33


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Нодаме гледао, а Мarmalade Boy ми је мало предугачак. Itazura na Kiss it is.
Захваљујем. Very Happy

206Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 8 Feb 2012 - 14:03


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jel zna neko koji dobar post-apocalypse/post-natural disaster anime (kao Tokyo Magnitude 8.0)? Ili survival horror (kao HOTD)?

207Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 8 Feb 2012 - 15:29


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Imas Gantz anime, ali on nije dobar, though ni HSOTD nije dobar lol. Now and Then, Here and There ti je survival thriller u neku ruku, i to post apokaliptican.

208Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 8 Feb 2012 - 23:49


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Имаш Акиру. Мислим да се Darker than Black може сврстати у пост-апокалиптичне.
И Now and Then, Here and There, што рече Корвин.

...И Хокуто но Кен. Very Happy

209Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 9 Feb 2012 - 0:06


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Je l' moze neko da mi preporuci neku mangu, tipa Dengeki Daisy?

210Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 9 Feb 2012 - 0:54


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Pretpostavljam da citas Kaichou wa Maid-sama vec (judging by sig and avatar). Beast Master je od istog autora, sa slicnim dizajnom likova i "nesvakidasnjim likovima", imaju i zajednicke crte, tako da mozes to da overis, jos je i kratko. Oresama Teacher mozda, teacher x student relationship etc. A bit of a long shot ali i Kyou Koi wo Hajimemasu ima neki slican odnos, gde je glavni lik "asshole" prema devojci.

211Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 9 Feb 2012 - 1:11


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Hm...pocecu Beast Master.
A KWMS i Kyou Koi wo Hajimemasu citam Preporučite anime/mangu - Page 9 543999
Hvala~

212Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 11 Mar 2012 - 4:45


Gosn Divlji

Gosn Divlji

Senpai
Senpai
Trazim anime nove da gledam.

Hteo sam da stavim link svoje anime liste ali posto sam newbie ne mogu jos par dana.. A ove sam zavrsio, znaci lista bez onih koje mi se nisu svidele i nisam zavrsio...

Clannad
Soul Eater
Trigun
Another
Steins Gate
Angel Beats!
Blood-C
Claymore
Ao no Exorcist
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha Gaiden - Special
Deadman Wonderland
Death Note
Fate/Zero
Gungrave
More Highschool of the Dead
Phantom: Requiem for the Phantom
Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa
Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa 2

Ne gledam slice of life, robote isto Preporučite anime/mangu - Page 9 3616433288. Mozda nesto kao Darker Than Black ili Claymore.

Hvala unapred

213Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 11 Mar 2012 - 8:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Berserk
Cowboy Bebop
Ghost in the Shell SAC
Monster
Code Geass
Sengoku Basara

Gledao sam samo prvu sezonu Kodiranog Sira (CG) i meni je sranje, al ae, ljudi se loze na ta 6 navedena naslova.

214Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 11 Mar 2012 - 8:25


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ово звучи генерично, али гледај Berserk.
Такође, баци поглед на Blood+ ако ти се допада Blood-C.

215Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 11 Mar 2012 - 8:29


Gosn Divlji

Gosn Divlji

Senpai
Senpai
I eto znao sam da sam neku zaboravio, Berserk sam vec video i odlican je. Monster i Code Geass mi se nisu svideli. Ovo ostalo cu da pogledam.

216Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 11 Mar 2012 - 10:10


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Hellsing OVA? Ostala jos jedna epizoda da izadje za par godina.

217Preporučite anime/mangu - Page 9 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 11 Mar 2012 - 10:43


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
А да.
И Блич. Razz


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions