Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 9]

76Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:33


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ma gledaj ti Elfen Lied. Najbolje ces shvatiti pricu Very Happy

77Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:37


Super Marko

Super Marko

Akuma
Akuma
Au.
Pa ja hocu da uzivam u tome.Kao kad citam knjigu. A Death note deluje realno.A i ima lep crtez.

78Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:38


Loli

avatar

Administrator
Administrator
I Special A je realan. XD

Elfen Lied itekako nije. XD

79Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:39


Super Marko

Super Marko

Akuma
Akuma
Konacno...Koji od ta dva animea ima u sebi puno preokreta i neizvesnosti?

80Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:41


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Death Note je sve samo ne realno. Ispade da su njih dvojica toliko genijalna da su zaje*ali najvece umove istorije covjecanstva. Pa sta je tu realno?

81Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:41


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Realno je to da ne jasu na jednorozima.

82Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:41


Super Marko

Super Marko

Akuma
Akuma
Koja dvojica?

83Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:42


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Super Marko ::Konacno...Koji od ta dva animea ima u sebi puno preokreta i neizvesnosti?

DN nisam gledala, Special A ima preokreta, tu i tamo. Ala lažem. XD šalim se
Gledaj Special A, svideće ti se...

84Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 7:46


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Super Marko ::Koja dvojica?

Light i L.

Death Note i Code Geass ti imaju mnogo preokreta, oba su o coveku koji zeli da promeni svet.

@ Loli:
Nisi gledala Death Note? Shot yourself. To je Azbuka animanga sveta.

85Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 8:16


Super Marko

Super Marko

Akuma
Akuma
Poceo sam Death Note.Ali samo jos jedno me zanima.Kakav je Monster?

86Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 8:21


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Alan:
Ne bas, mada i meni cudno

87Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 8:49


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Super Marko ::Poceo sam Death Note.Ali samo jos jedno me zanima.Kakav je Monster?
Uh... nisam sigurna da bi ti bas trebao gledati Death Note sad, mozda ti bude komplikovan. A Monster definitivno ne gledaj, zbunice te previse.

Ako vec trazis realistican, onda gledaj neki opustajuci slice-of-life, tipa Minami-ke.

A onda posle toga Sengoku Basara, Jigoku Shoujo, Index... animei koji su raznovrsni i uz koje ti obicno nije dosadno.

Idk, tako se pola mog drustva navuklo.

88Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 22:16


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Death Note i Code Gayass su tu za amatere, mada neces nista propustiti ako preskocis Gayass.
Ak' si vec uz'o Death Note, onda ga zavrsi, a za Monster nisam siguran koliko ce ti se dopasti. It's serious business.
Baccano! je kul, mada mislim da bi ti se vise dopao Durarara!!
Mozes gledati i neki Ghibli film. Npr. Princess Mononoke, Grave of the Fireflies ili Nausicaa of the Valley of the Wind ako ti ne smeta stariji crtez.

89Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 22:54


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::
Mozes gledati i neki Ghibli film. Npr. Princess Mononoke, Grave of the Fireflies ili Nausicaa of the Valley of the Wind ako ti ne smeta stariji crtez.
Jesi ti lud? Dje njemu to preporucujes. Pa meni je trebalo mjesec dana da izadjem iz depresije. D: Njemu se nece svidit, ili ce ga udepresiviti.
Pocetnicima treba nesto zabavno, veselo!

90Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 19 Okt 2010 - 23:22


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
Archer ::
Mozes gledati i neki Ghibli film. Npr. Princess Mononoke, Grave of the Fireflies ili Nausicaa of the Valley of the Wind ako ti ne smeta stariji crtez.
Jesi ti lud? Dje njemu to preporucujes. Pa meni je trebalo mjesec dana da izadjem iz depresije. D: Njemu se nece svidit, ili ce ga udepresiviti.
Pocetnicima treba nesto zabavno, veselo!
Slazem se. Ja vise nikada ne vjerujem da cu gledati taj film. Ne zato jer ne valja vec zato sto je suvise potresan za mene. Neka gleda The Cat Returns i Spirited Away.

91Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 0:02


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::
Archer ::
Mozes gledati i neki Ghibli film. Npr. Princess Mononoke, Grave of the Fireflies ili Nausicaa of the Valley of the Wind ako ti ne smeta stariji crtez.
Jesi ti lud? Dje njemu to preporucujes. Pa meni je trebalo mjesec dana da izadjem iz depresije. D: Njemu se nece svidit, ili ce ga udepresiviti.
Pocetnicima treba nesto zabavno, veselo!

Pa trazio je nesto realno. Ako Grave of the Fireflies nije realan, onda ne znam sta je. Preporučite anime/mangu - Page 4 3616433288

92Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 0:23


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Dečko jeste ražio preporuku, što ne znači da treba 10 postova da vrtite chat o tome koja je anime-a bolja za njega.
Preporučite anime/mangu - Page 4 543999

93Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 0:31


Bunny

Bunny

Sensei
Sensei
Abyssal™️ ::Dečko jeste ražio preporuku, što ne znači da treba 10 postova da vrtite chat o tome koja je anime-a bolja za njega.
Preporučite anime/mangu - Page 4 543999

Majke mi..

@ Marko: ... Vampire Knight ...

94Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 1:15


Loli

avatar

Administrator
Administrator
EnkoKasumi ::Ako vec trazis realistican, onda gledaj neki opustajuci slice-of-life, tipa Minami-ke.

ne verujem da bi zeleo ecchi, iako Minami-ke nije pravi ecchi. Ne znam. Preporučite anime/mangu - Page 4 3616433288

AnchyAbyss ::Neka gleda The Cat Returns i Spirited Away.

Spirited Away jeste lep.
mada, trazio je REALNO. XD

Bunny ::@ Marko: ... Vampire Knight ...

To ne ! Preporučite anime/mangu - Page 4 3616433288

95Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 7:40


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
[quote="Loli"]
EnkoKasumi ::

AnchyAbyss ::Neka gleda The Cat Returns i Spirited Away.

Spirited Away jeste lep.
mada, trazio je REALNO. XD
Pa onda samo moze da odgleda neki Slice of Life. Jedan od najrealisticnijih animea koje sam pogledala je Honey and Clover mada mislim da ne bi mozda ukapirao skroz pricu. Najbolje je da ti preporucis nesto jer se ti valjda razumijes u SoL naslove Very Happy

96Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 9:03


Super Marko

Super Marko

Akuma
Akuma
Nisam mislio skroz realno,jer to jedva da moze da se nadje.
A sta o Welcome to NHK ili tako nesto? To mi je preporucila Shannon,pa kakvo je to?

Inace hvala,svima.Sve sam nasao od toga,i dosta toga deluje zanimljivo. Preporučite anime/mangu - Page 4 543999
I malo manje spama.Pozdrav.

97Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 19:33


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
El može neko da mi preporuči neki dobar comedy/fantasy anime?

98Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 21:38


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
NHK = Awesome
A tebi Oljo... Fantasy i komedija u isto vreme?
Probaj Tower of Druaga.

99Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 23:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Oshi ::El može neko da mi preporuči neki dobar comedy/fantasy anime?
Mislim da bi ti se svidio Tegami Bachi. Stvarno je jedinstven, ima super ideju, poneka emotivna scena, i malo akcije, al uglavnom lighthearted, opustajuc.

Mozes jos probati::

To Aru Majutsu no Index
Otome Youkai Zakuro
Densetsu no Yuusha no Densetsu
Saint Beast
Tetsuwan Birdy Decode [mada je on ozbiljniji].


E, jel zna neko neki dobar 2000+ steampunk anime?

100Preporučite anime/mangu - Page 4 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 20 Okt 2010 - 23:58


Akai

Akai

Akuma
Akuma
@EnkoKasumi

Last Exile
Steamboy ( nisam gledao doduše )


anidb lista anime-a pod tagom steampunk

E sad, anime planet navodi sledeće naslove pod steampunk žanrom
http://www.anime-planet.com/tags/steampunk/anime


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions